Zařizujete byt skříněmi? Nechte si je „ušít“ na přímo na míru

Ať už jste si koupili nový byt, přestěhovali se do jiného, nebo se jenom rozhodli vyměnit zařízení toho stávajícího za modernější, budete potřebovat tip na kvalitní nábytek. Kde najít bytelné skříně, které by vydržely léta a splňovaly vaše prostorové požadavky? Jedno z možných řešení nabízí firma Best Art.

Odborníci vám pomohou najít řešení

Jak postupovat ve chvíli, kdy jste rozhodli vybavit svůj byt novým nábytkem? Uvědomte si, jaké dispozice má váš byt. Ujasněte si, k jakému účelu budou sloužit jednotlivé místnosti. Z toho vyplyne, jak budou zařízeny. Následovat bude otázka, jaké skříně do bytu vybrat. Ideální volbou jsou skříně na míru. Best Art vám provede jejich zaměření zdarma, můžete si nechat spočítat nezávaznou kalkulaci. S designéry si pohovoříte o tom, jak chcete byt zařídit, kde a jak by měly být umístěny klasické skříně, rohové skříně i vestavné skříně. Zkušení odborníci vám najdou nejoptimálnější prostorové řešení.

Různé typy, rozměry i materiály

První variantou jsou klasické skříně. Skříně otvírané se otevírají buď klasicky ven, nebo posuvně. Dalším typem jsou vestavěné skříně na míru podle prostorové dispozice vašeho bytu. Díky nim využijete každou niku, každý prostor, který by jinak zůstal hluchý. Při výrobě vestavných skříní firma zohledňuje každé přání zákazníka. Rohové skříně dokonale pokryjí jinak špatně dostupný a obtížně využitelný prostor v rozích jednotlivých místností. Šikmé skříně se hodí do podkrovních bytů, kde pokryjí skosené střešní prostory. Vestavěná skříň je mnohem elegantnějším řešením, než stěhovat těžkopádné staré skříně. Ty je navíc velmi obtížné vhodně umístit v novém prostoru. V nabídce jsou různé druhy materiálů. Výborně slouží skříně dekoakryl vyrobené z ekologicky čistého materiálu, který je moderní alternativou skla. Jakmile si přesně stanovíte rozměry pro skříně na míru jako ulité vašim prostorovým požadavkům, nechte si zpracovat vzorové kalkulace. Vestavěné skříně pro lokalitu Praha a Střední Čechy vám budou dovezeny zdarma. Zdarma je i montáž.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..