Sedačky na míru vašemu vkusu

Při zařizování svého bytu chceme koupit nábytek, který by byl inspirován naším vkusem, touhou po pohodlí a rozměrově co nejlépe využíval dispozici místnosti. Chceme nábytek, který bude účelně sloužit potřebám našich zájmů a bude dostačující pro uvažovaný počet osob, které v bytě bydlí, i pro návštěvy, se kterými u nás počítáme. Nezoufejte, pokud v prodejnách s nábytkem nedostanete koupit to, co si pro svůj byt představujete a o čem sníte. Máte možnost objednat si sedačky na míru.

Snad nejvíce od velikosti postavy obyvatel bytu závisí sedací souprava. Očekáváme od ní, že se nám na ní bude dobře sedět s možností opřít si po těžkém dni celá záda, případně i hlavu, o měkký materiál, že se na ní můžeme pohodlně natáhnout, pokud si chceme u televizoru poležet aniž by náš partner se cítil utiskován. Další funkcí pohovky by měla být schopnost uložit momentálně nepotřebné polštáře nebo deky. Zvláště citliví na rozměry pohovky jsme tehdy, pokud naše postava se nějakým směrem vymyká ze zažitého průměru. Tehdy často zbytečně obcházíme prodejny s nábytkem, nic nám nevyhovuje. A zažitá představa sedačky 3 + 2 + 1 je zcela pasé. Chce to něco úplně jiného.

obyvak

Výroba sedačky na míru ale nepředstavuje jen smontování sedačky s mírně odlišnými rozměry, aby pasovala mezi ostatní nábytek a byla pohodlná naší postavě. Jedná se o kvalitní ruční práci, kombinaci přesné strojové výroby se zkušenostmi a zručností řemeslníků, zkombinovanou s krejčovskou precizností při tvorbě potahů. Je to výroba čalouněného nábytku nejen podle přesných technických výkresů, ale i podle inspirativních fotografií či jednoduchých náčrtů podle vaší představy.

Pokud si necháváte na svou postavu šít obleky na míru, protože jen ty vám dokonale padnou, úplně stejné je to i tehdy, když si necháte vyrobit sedačky na míru. Sami určujete nejen rozměry a rozložení, ale vybíráte i materiály. Pokud hledáte pohodlný nábytek do svého bytu, dejte si vyrobit nábytek na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..