Když váš byt není nafukovací, pomůže vám vestavěný nábytek

Také občas netušíte, jak tu obrovskou spoustu věcí nezbytně potřebných k životu nějak naskládáte do skříní a zásuvek? Velice by se vám hodila ještě další skříňka, ale nemáte ji už kam dát? Máte doma pocit, že se tam pro samý nábytek a věci nemůžete ani pohnout? Toužíte po tom nafouknout váš byt alespoň o kousíček?

Skříň zapadne přesně na míru

Jedním z možných řešení potom může být vestavěný nábytek. Pokud se vám nebude hodit dostupný vestavěný nábytek, můžete si nějaký nechat vyrobit přímo na míru podle svých požadavků. Po konzultaci vám truhlář vyrobí nábytek, který přesně zapadne tam, kam ho chcete umístit. Můžete se s odborníkem poradit o různých podobách, jak bude nábytek vypadat.

Vybírat lze z různých materiálů

Obrovskou výhodou je skutečnost, že nejste vázáni na jednu jedinou konkrétní nabídku a podobu nábytku. Můžete vybírat z různých variant, rozměrů a zpracování. Buď si vyberete luxusní provedení v nejvyšší cenové kategorii, nebo můžete uvažovat nad různými kompromisy podle vašich požadavků za rozumnou cenu. Vestavěné skříně přitom lze vyrobit z různých druhů dřeva. Můžete si do nich vybrat různé výplně třeba ze skla, ale také bambusu či ratanu, nebo i formou žaluzií. Záleží především na vás, co vám bude nejvíce vyhovovat z praktického hlediska a co nejlépe doplní celkového ladění vašeho bytu. I doplňky skříní lze vytvořit z různých materiálů, ať už jde o hliník, ocel nebo například lamináty. Zahrajete si tak na designéra a navíc maximálně vyhovíte svým požadavkům, což se vám u běžně dostupného nábytku nemůže nikdy podařit.

Praktické i moderní řešení zároveň

Ovlivnit můžete samozřejmě i vzhled, který by měl zapadnout do charakteru a stylu vašeho bytu. S truhlářem si domluvíte, jaká barva, materiál a tvar bude pro vás nejvhodnější. Vyberete si přesné rozvržení zásuvek, poliček a úložných prostor tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Spojíte tím praktické, elegantní a zároveň moderní řešení svého bytu. Jednou provždy skončíte s rozčilováním, kam dát tu spoustu oblečení, která vám jaksi neustále přebývá.

šatník

Třikrát měř, jednou řež

U vestavěných skříní maximálně využijete prostor bytu, a to od stěny ke stěně, od podlahy až po strop. Atypické řešení skříně vám nabídne maximální plochu úložného prostoru. Navíc posuvné dveře nezabírají při otevírání žádný další prostor jako klasické nábytkové skříně. Ušetříte tím hodně manipulačního prostor. Navíc dovnitř skříní si můžete instalovat různé doplňky, abyste měli lepší přehled o jejich obsahu, například různé výsuvné koše na prádlo, poličky apod. Shrnuto, vše mluví pro výběr vestavěného nábytku. Protože ale jde o větší investici na několik let, platí, že byste měli pečlivě zvažovat, co vlastně chcete. Ne dvakrát, ale spíše třikrát a vícekrát měřit, promýšlet varianty a hledat nejlepší řešení. Jedině tak budete spokojeni. Ceny vestavěných skříní jsou přitom v současnosti srovnatelné s těmi běžnými na trhu otevíranými klasickým způsobem, takže odpadá i úvaha o finančních otázkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..