Rozkládací pohovky pro nečekané chvíle

Jistě i vy znáte scénu z filmu, kdy uražený nebo vyhozený manžel odchází večer z ložnice s přikrývkou a polštářem v ruce a jde spát do obýváku. Nikomu nepřejeme takovou nepříjemnou zkušenost, ale jsou i jiné situace, kdy oceníte, že jste si do svého obýváku pořídili rozkládací sedačku. Jaké mají výhody a kdy je dobré je mít?

Dnešní byty jsou tak akorát. V ložnici dvojlůžko pro rodiče, v pokojích postele pro ratolesti. Pryč jsou ty časy chudoby minulých století, kdy se všechny děti tlačili v jedné posteli. To známe už jen z literatury. Užíváme si své soukromí i svůj komfort a nikdo nemá postel do rezervy. Kam by se vešla a co bychom s ní dělali.

Společně obývanému prostoru dominuje jídelní stůl, sedačka a televizor. Pokud netrávíme čas v práci či ve škole ani se nevěnujeme svým koníčkům, rádi doma odpočíváme a pohodlná sedací souprava je toho základem. Dobře zařízený obývák dovoluje setkávat se zde také s přáteli a trávit chvíle společně. Je jen samozřejmé, že výběru sedacího nábytku věnujeme hodně času.

Zda jste si nábytek vybrali správně si ověříte v momentě, kdy nastane potřeba, aby vaše návštěva u vás přespala jednu či dvě noci. Nebo příbuzní, kteří vás navštívili a nemohou nebo nechcete, aby spali v hotelu. Pokud jste se při nákupu nábytku rozhodli pro rozkládací pohovky, máte vyhráno a máte místo, kde mohou přenocovat až dvě osoby. Po skončení družné debaty a občerstvení jednoduše odsunete konferenční stolek a rozložíte sedačku na lůžko. A ráno samozřejmě stejně jednoduše upravíte dočasný prostor na spaní opět na obývací pokoj.

I při výměně staré sedací soupravy se vyplatí zvážit rozkládací pohovky. Stačí, že ji budete potřebovat pouze jednou ročně a to nemáme na mysli jen manželskou krizi. A že tyto pohovky vypadají vkusně a hodí se do každého bytu, se přesvědčíte u prodejců nábytku. Užívejte si pohodlí s rodinou a žádná návštěva vás už nepřekvapí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..