Na čem sedíme opravdu záleží

Většina bytů má daleko od ideálních představ svých majitelů, většinou jde o kompromisy v zařizování a pohodlí. A když k tomu připočteme fakt, že třetinu života trávíme v zaměstnání a další část svými koníčky, není se čemu divit. Ale i tak bychom si měli dobře vybrat nábytek, kterým zařídíme pokoje. Abychom se rádi do svého bytu vraceli a abychom si v něm po tom všem dobře odpočinuli.

Odmyslíme-li si spánek v ložnici, tak nejvíce času ve svém bytě trávíme v obýváku. Nebo v kuchyni, když je vaším koníčkem vaření 😉 A nemusí se jednat jen o sledování televize. V obývacím pokoji čteme knížky, listujeme magazíny, prohlížíme si internetové stránky na notebooku nebo tabletu. A většinu času sedíme na sedačce. Sedací soupravy můžou být hezké a můžou být pohodlné. Nebo pohodlné a hezké. Vyplatí se při jejich nákupu si je vyzkoušet. Častokrát se stanou součástí našeho bytu na dlouhou dobu a rozhodují, jak dobře se doma cítíme.

rohova-rozkladaci-sedaci-souprava-hajen

Malé rozměry pokojů v paneláku nás často nutí dělat kompromisy a vybírat si
raději rohové sedací soupravy s úložným prostorem a rozkládací postelí, ukrytou uvnitř. Budou se hodit, až k nám přijede na návštěvu někdo z příbuzných a postele v ložnici i dětském pokoji budou „obsazeny“ svými stálými obyvateli. Rohové sedací soupravy rovněž umožní večerní návštěvu více lidí, což určité oceníte na svátky nebo při oslavách narozenin.

Klasický pohled na sedací soupravu reprezentuje sedačku pro tři lidi a k ní dvě pohodlná křesla. Klasický panelák je však malý pro takovou sestavu, proto je rohová sedačka bez křesla případně sedačka s jedním křeslem mnohem vhodnější. Podle velikosti své postavy si vyberte příslušnou délku a nezapomeňte na vzdálenosti dveří od sebe a od zdí ve vašem bytě, aby se vám vaše nová sedačka do obývacího pokoje skutečně vešla. Důležité může být i nastavování sklonu opěrky hlavy, pokud rádi čtete. A taky pro starší lidi. Naopak sedací soupravy nejsou vhodné pro trvalé rozkládaní a spaní. Jsou stavěné opravdu pro občasné nocování.

Barvy vybírejte tak, aby ladili s ostatním nábytkem a spíš kontrastovali s kobercem či podlahou. Pokud s vámi vaše obydlí sdílí chlupatý domácí mazlíček, tak materiály takové, aby se vám vaše sedací souprava dobře a lehce udržovala.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..