Malá co do velikosti, velká co do důležitosti

Ano, řeč je o koupelnách. Možná si ani neuvědomujeme, jakou roli hrají v každodenním životě. Při stavbě nebo rekonstrukci domova se většina lidí zamýšlí nad tím, jak zařídit obývací místnosti domu a kuchyni. Koupelna si však zaslouží neméně pozornosti. Je to přece místnost, ve které trávíme čas sami se sebou. Těšíme se, až se ve vaně plné horké vody zahřejeme po celodenní zimní procházce, relaxujeme pod tekoucí vodou ve sprchových koutech. Proto by to měla být místnost, která je nám příjemná.

I ve sprchových koutech se dá příjemně relaxovat

Abychom se v koupelně cítili opravdu dobře, měli bychom ji vybavit s citem a dát si záležet na jejím uspořádání. Nemáme-li dostatek prostoru, musíme se rozhodnout, zda dáme přednost vaně nebo sprchovému koutu. Někdo si nedovede představit každodenní očistu bez vany plné horké vody, jiný dá přednost příjemnému spláchnutí celodenní únavy pod tekoucí vodou. A právě při výběru sprchových koutů můžeme opět zapojit svou fantazii. Máme totiž na výběr z nepřeberného množství sprchových zástěn, sprchových vaniček, nebo můžeme dokonce zvolit sprchové kanálky popřípadě umyvadla na desku, které jsou v poslední době velmi oblíbené. Dodají našim koupelnám šmrnc a ušetří prostor.

retro-keramika

Moderní nebo retro?

Dělá Vám radost sledovat moderní trendy nejen v oblasti módy, ale i bydlení? Sledujete, jaké materiály se používají, jaké barvy jsou moderní? Nebo sázíte na praktičnosti či nadčasovost? Anebo se dobře cítíte v prostorách připomínajících například Vaše dětství? Pak jsou tu pro Vás retro koupelny. Správná retro koupelna, na první pohled připomínající již dávno uplynulé časy, v sobě skrývá moderní technologie. Vodovodními bateriemi počínaje, přes různé koupelnové doplňky a způsoby vytápění konče.

Důležitý je správný výběr obkladů

A co je při návrhu interiéru téměř nejdůležitější? Ano, jsou to obklady do koupelny. Umocní celkový dojem z této místnosti, správným výběrem barvy si zajistíte pocit pohody a vhodným výběrem odstínu taky můžete opticky zvětšit prostory, což ocení zejména majitelé malých koupelen. Věnujte proto správnému výběru obkladů a taky dlažby do koupelny velkou pozornost, jde o dlouhodobou investici do spokojeného rodinného života.Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..