Posviťte si na relaxaci v koupelně!

Koupelna patří hned vedle ložnice k pokojům, kde dochází k relaxaci. Ať už pod osvěžující sprchou nebo ve vaně plné horké vody se stáváme takřka novým člověkem. Krom teplé vody a dostatečně velké vany je v koupelně důležité i osvětlení, které v této místnosti plní základní i doplňkovou funkci.

Osvětlení v koupelně a bezpečnost

Protože najde osvětlení v koupelně mnohostranné využití,  na jeho bezpečné umístění myslete více než v jiných pokojích. Krom centrálního osvětlení koupelny (lustru) určitě využijete také nejrůznější nástěnné osvětlení a pak i bodovky, které se leckdy dostanou k těsnému kontaktu s vodou. Jsou to především bodová světla umístěná těsně nad vanou pro vykouzlení příjemnější atmosféry nebo bodová světla u umyvadla. Všechna tato svítidla by měla splňovat bezpečnostní kritéria, která zamezují vniknutí cizích předmětů a samozřejmě i vody. Pokud si nejste jistí, jestli je to či ono svítidlo vhodné pro použití v koupelně, klidně se obraťte na odborníky internetového studia Interiori, kteří vám s výběrem svítidla do koupelny pomohou.

koupelna

Bodová světla do koupelny mají zelenou

Co se týče funkčnosti světel v koupelně, mají bodová svítidla zelenou. Mnohdy mají koupelny poměrně nízký strop, mnohdy není prostoru nazbyt. Proto je vhodnější místo klasického lustru použít právě bodová světla do koupelny, která můžete umístit nejen na strop, ale také po stranách vany a podobně. Bodová světla mohou být v koupelně hlavím i doplňkovým osvětlením.  Velice důležité je také osvětlení zrcadla, pro které můžete využít celou řadu nástěnných svítidel, ta by měla vyzařovat bílé chladné světlo, které nezkresluje a tudíž je ideální pro nanášení make-upu.

V případě, že si zařizujete koupelnu, myslete na to, že bude vaším hlavním pokojem pro relaxaci. Posviťte si na relaxaci v koupelně výjimečným osvětlením Interiori, které předčí vaše očekávání.Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..