Zdraví nade vše

Hodnotu svého zdraví si uvědomujeme tím více, čím více let nám je. Zřejmě postupně s jeho ochabováním si vážíme to, co pomalu ztrácíme. O to naléhavěji se snažíme vyvarovat chyb u našich potomků, které by mohly vést k nemoci nebo úrazu. Péče o zdraví ale není jen pravidelná návštěva lékaře nebo polykání tablet. Péče o zdraví je především prevence. A na tu je prostor nejen při hrách a sportu, ale například i v kuchyni a tím nemyslíme jen skrývání nožů před dětmi.

Výrazný vliv na naše zdraví má nejen vhodné oblečení podle počasí venku, ale i to, jaké potraviny kupujeme a jaká jídla jíme. Ne jen doma, ale také v restauracích a během poledních přestávek. Z dlouhodobého hlediska mohou podpořit vznik vysokého krevního tlaku a jiných takzvaných civilizačních chorob. Za zdravotní prevenci ale můžeme považovat i předcházení stresu nebo i jeho odbourávání. Ať už pravidelným relaxem nebo sportováním.

Jsou však situace, kdy se poškození svého zdraví jednoduše nevyhneme. Tehdy přicházejí na řadu postupy, které nám zdraví navrátí. Nejčastěji různé čaje a odvary z bylin, některé druhy jídel a často lehké cviky, takzvaná rehabilitace. Akutní problémy často vyžadují i použití léčiv nebo užívání výživových doplňků. Jak se zorientovat v jejich nepřeberném množství se vám budeme také snažit poradit.

A pokud už nezůstane jiná možnost, než nemocnice, podělíme se s poznatky a zkušenostmi, jak pobyt na oddělení si co nejvíce zpříjemnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..