Superabsorbér v televizi

To, že program vysílaný v televizi může ovlivnit návštěvnost webových stránek, je známá věc. Nejvýznamnější vliv na pokles návštěvnosti mají sportovní přenosy anebo romantické filmy. Podle toho, kdo tvoří většinu čtenářů webu. Takové olympijské hry ale dokáží na několik dní zamávat s návštěvností prakticky každého blogu. Návštěvnost tohoto magazínu včera ovlivnila televize vysíláním pořadu, ve kterém se mluvilo o produktu s názvem superabsorbér.


Ne, že by návštěvnost našeho magazínu poklesla, to určitě ne. V sobotu byla významně vyšší, než průměr, takže jsme se zajímali o to, co se stalo, co to způsobilo. Zjistili jsme výrazně vysokou hledanost výrazu „superabsorbér“ jak na seznam.cz tak na Google. A samozřejmě příchod na naši stránku, konkrétně na článek, kde jsme o superabsorbéru psali.

Superabsorbér není na našem trhu žádnou novinkou. Zřejmě prvním byl přípravek Aquaholder. U nás doma ho používáme už dlouho prakticky při každém přesazování květin. Tuto krystalickou látku poprášíme po kořenech rostliny. Po zalití rostliny vodou ji superabsorbér nasaje až do dvěstěnásobku své původní hmotnosti a potom vodu pomalu uvolňuje kořenům, čím zajistí, že rostlina dlouho neuschne a můžeme třeba odjet i na dovolenou.

Doufáme, že i příště až v televizi bude zajímavý pořad, najdete ve vyhledávání na internetu odpověď na vaše otázky v tomto našem magazínu o bydlení v paneláku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..