pračka tagged posts

Proč si pořídit do bytu sušičku prádla

Sušičky prádla jsou oblíbeným produktem mnoha domácností. Ačkoliv zabírají místo, při troše snaze určitě vymyslíte, jak docílit toho, aby byla sušička skvělým pomocníkem a zároveň vám nezabírala zbytečně moc místa. Velké množství lidí umisťuje sušičku prádla na pračku, čím ušetří nemalé množství místa. Kromě toho se následně nemusí ohýbat, bude-li si chtít usušit prádlo. Pokud sušičku prádla ještě nemáte, prozradíme vám důvody, proč si ji pořídit. Uvidíte, že se následně pro sušičku prádla rozhodnete. Jedná se o skvělého domácího pomocníka.

číst dále

Proč koupit pračku s invertorovým motorem

Jestliže jste v poslední době kupovali pračku nebo sušičku, určitě jste se setkali s pojmem invertorový motor. Pokud jste se byli podívat na spotřebiče v některé z prodejen s elektronikou, jistě jste neměli problém se zorientovat, který spotřebič invertorový motor má a který ne. Výrobci totiž na výrobky lepí samolepky, které hlásají typ motoru a někdy i jejich základní výhody, či informaci o prodloužené záruce na motor. Proč se vlastně výrobci invertorovým motorem chlubí a je opravdu tak skvělý jak hlásají?

číst dále

Jak správně pečovat o pračku: Vyhlašte boj nečistotám a vodnímu kameni

Otevřete víko pračky a oko vám okamžitě padne na zanesený zásobník na prací prostředky. Vyndáte-li filtr, první, co spatříte, je odpudivý nános nečistot. Máte před sebou klasický příklad, jak nemá vypadat péče o pračku. Pokud pračka není vaše, možná nad tím pokrčíte rameny. Jste-li ale jejími majiteli, je nejvyšší čas s tím něco udělat.

číst dále