Seznamte se s pojištěním bydlení Bezpečný domov 2. generace

Důkaz, že i pojištění bydlení se může dále rozvíjet, a to dokonce ve prospěch klientů, přináší pojišťovna Ergo. Nedávno uvedla na trh pojištění Bezpečný domov 2. generace. S radostí a vlastně i s velkou úlevou ho vítají majitelé domů, bytů, kanceláří i ordinací a hlavně chataři. Má hned několik předností a významně snižuje riziko podpojištění.

Revoluční změna podmínek

Až dosud existovaly 3 klasické typy pojištění bydlení. Jednalo se o pojistku nemovitosti, která kryje škody na nemovitostech, dále funguje pojištění domácnosti. To se vztahuje na movité věci. Kombinací obou je pojištění majetku. To pro jeho široký záběr krytí volí lidé nejčastěji. Jenže háček je v tom, že je možné ho sjednat jen pro trvale obývané domácnosti, což nejsou chaty, kanceláře ani ordinace. Právě to pojišťovna Ergo změnila skrze pojištění Bezpečný domov Plus, novou a vylepšenou verzi majetkového pojištění Bezpečný domov. Nově si můžete pojistit právě i chatu, ordinaci, kancelář nebo i obytný dům, jehož maximálně ½ tvoří prostory určené k podnikání.

Podpojištění nehrozí!

Pojištění Bezpečný domov Plus si sjednáte na webu pojišťovny Ergo. Nepotřebujete téměř nic, jen musíte znát velikost obytné plochy v m2. Poté vám bude vypočítána celková výše pojistného. Díky tomuto jednoduchému principu se vyhnete riziku podpojištění. Je výhodou, že si sami zvolíte, kdy budete pojistné platit. Je to možné měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně. Celé sjednání zabere jen několik minut a smlouva bude platná od následujícího dne.

 

Ještě výhodněji s odpovědností

Každý klient dostane jako bonus pojištění odpovědnosti občanů s limitem až 10 000 000 korun. V čem se vám tato pojistka bude hodit? Více informací se o ní dozvíte například tady. Dalším bonusem je garance, že pojišťovna klientovi v případě potřeby zajistí náhradní ubytování až na 12 měsíců. Výhodou je také nonstop asistenční služba.

Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..