Markýzy sluší i paneláku

Mít v panelákovém bytě balkón je výhoda. Mít balkón na jižní stranu je velká výhoda. Milovníci kytek mají prostor pro svou barevnou nádheru, pěstitelé drobné zeleniny zase svou bytovou zahrádku. Balkón je i dobrým místem pro odpolední relax u šálku kávy nebo místem, kde si můžete číst své oblíbené knížky. Když je ale léto v plném proudu, nesvědčí to ani kytkám, ani rajčatům a ani na čtení tady není moc velká pohoda. Jak to napravit?

Stříška nad balkónem, která je balkónem podlaží nad námi, chrání náš balkón jen částečně a proti bočnímu svitu slunce už vůbec ne. Pro dosažení pohody je vhodné instalovat markýzy, které vysuneme nejen nad balkón, ale i před balkón a dosáhneme tak správného zastínění. Nábytek z umělého nebo přírodního ratanu jen umocní dobrý pocit z rekreačního balkónu přímo za dveřmi našeho obýváku.

Nové skládací stínění pro svůj balkón snadno získáte zadáním dotazu pro internetový vyhledávač ve stylu markýzy na terasu Plzeň a už zanedlouho si vychutnáte příjemné prostředí své terasy nebo balkonu pro odpočinek. Kovová konstrukce se připevní na zeď nad okny a pomocí kliky nebo i elektromotoru se vysouvá dopředu. Kvalitní textilie je odolná povětrnostním vlivům i plísním. Předčasnému zestárnutí materiálu brání kovová kazeta, do které se markýzovina schová.

Venkovní markýzy představují rychlé a cenově dostupné řešení zastínění balkónů a oken. Zákazníci mají na výběr podle svých požadavků jak ekonomické řešení, tak luxusní modely s motorovým pohonem vytahování a dálkovým ovládáním.

Venkovní markýzy nejsou výsadou jen restaurací a kaváren, nemusí si je dopřávat jen majitelé domů a zahrad. Stejné výhody, jako jim, přináší i majitelům bytů s terasou nebo balkonem. Pestrobarevné markýzy poskytují ochranu před deštěm i sluncem a umožňují zvětšit obytnou plochu panelákového bytu o venkovní prostory, které se tak stávají v letních měsících celodenně využitelnými.Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..