Montované rodinné domy Obelix

Byt ve městě je ideální řešení pro mladou začínající rodinu. Kromě uklízení nejsou žádné starosti a je čas věnovat se kariéře nebo po práci přátelům. Malý byt s nízkými náklady na bydlení pro přespání stačí, zejména když jsou víkendy věnovány výletům a sportu. Ale když přijdou děti, rodina se rozroste, rázem se z výhod stávají omezení. Jak vyřešit bydlení pro rozrůstající se rodinu?

Výměna malého bytu za větší je řešením krátkodobým. A stěhovat se po každém dítěti do nového bytu by se nelíbilo zejména mamince. Pak je tady další možný problém. Bude bezpečné pro děti hrát si před domem na ulici?

Pro děti je vhodný dům se zahradou

Dům se zahradou nabízí řešení hned několika otázek. Dostatek místa pro všechny členy rodiny. Zahrada umožní bezpečné hraní dětí a současné bude prostorem pro setkávání s přáteli, například u grilu, kteří pravděpodobně už taky mají děti. A navíc i dopěstujete trochu ovoce a zeleniny, vitamínu pro děti není nikdy dost.

Pokud nechcete čekat na své nové rodinné hnízdo léta, než zedníci konečně položí poslední cihlu, zvolte montovaný dům od firmy Obelix, staví tyto domy přes deset let a tedy o nich i něco ví. Celá stavba bude hotova do dvou měsíců. A pokud jste se v plánování potomků poněkud přepočítali, nebude pro ni problém přistavět vám k vašemu domu další modul.

dum

Dřevostavby jsou takzvaně difuzně otevřené stavby, tedy propouští páry z vaření nebo dýchání směrem ven a tedy vlhkost nekondenzuje na zdích. Tím, že dřevostavba „dýchá“, se udržuje uvnitř místností zdravé klima, které prospívá lidem a možná, že vaše děti nebudou ve školce tak často nemocné, jako panelákové děti. V tomto se můžete na firmu Obelix spolehnout.

Pro začátek může vybrat levný dům a díky jeho modulární konstrukci přistavět v budoucnu další místnosti. Získáte tak prostor pro své děti podle potřeby. Protože konstrukce má životnost až 160let, dá se dům rozšířit i pro případ, že vaše děti vyrostou, založí si vlastní rodinu a budou chtít se svými potomky žít na místě, kde sami jako děti vyrůstali.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..