Málo prostoru? Poradíme vám jak to vyřešit

Bydlíme-li v paneláku a nemáme bohatého strýčka, který by nám koupil velký byt, musíme několikrát za život své bydlení měnit. Přece jenom náklady za užívání bytu nejsou malé a je rozumné přizpůsobit své bydlení své životní situaci a momentálním příjmům. A tak nám nezbývá, než hledat nový byt a stěhovat se. I několikrát za život.


Typicky mladý člověk po škole si najde své první dobré zaměstnaní daleko od domova a pronajme si krátce na to svůj první byt. Většinou malý, aby zbytečně neplatil za prostor, který nevyužívá. Stačí však potkat ženu svého života a najednou zjišťují, že obývají malý prostor na to, aby v něm založili rodinu. A tak začíná první hledání a první počítání.

Odborníci pomůžou najít byt

Málokdo se rodí jako realitní makléř a málokdo má po práci čas obcházet město a hledat nabídky na prodej bytů. Přeci jenom je daleko výhodnější věnovat se své práci a vydělávání peněz a odborné aktivity přenechat těm, kteří je zvládají nejlépe. A čím větší město, ve kterém pracujeme a hledáme nové bydlení, tím je tato výhoda a tedy i úspora výraznější. Když hledáte lukrativní byty na prodej v Plzni, vyberete si v pohodlí na webu, ověříte velikost bytu i jeho dispozici, lokalitu a srovnáte s vašimi nároky a finančními možnostmi.

Někdo dává přednost panelákovému bytu před rekonstrukcí, aby si sám upravil bydlení podle svých představ o materiálu a zařízení, jiný možná upřednostní už zrekonstruovaný byt, jen se nastěhovat. Malý prostor současného bytu může vést k rozhodnutí pořídit si starší zděný byt z cihel, který nabízí výborné možnosti změny dispozice bez nutnosti zápasit s betonovým panelem.

A pokud ve vaší životní situaci naopak řešíte problém prázdného bytu po odchodu dětí za novými rodinami, vyměňte současný byt za malý, prostor tak lépe zužitkujete a ještě ušetříte. Za zbylé peníze můžete jet na dovolenou, na kterou jste doteď neměli čas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..