Jakou barvu do ložnice

Budete si zařizovat ložnici a přemýšlíte, kde ji budete mít a jak si jí vymalovat a vybavit, abyste se v ní cítili co nejlépe? Pomůžeme vám.

Vhodné místo pro ložnici

Pokud si pořizujete třípokojový byt nebo dokonce menší, asi příliš nepřemýšlíte, kde bude vaše ložnice, ale máte-li dům, vaše možnosti jsou větší.

Lákají vás podkrovní prostory? Ložnice v podkroví je zajímavá a má své kouzlo. Nabízí vám větší klid a soukromí, takže využití tohoto prostoru je na místě. I když stále najdete mnoho domů, kde tento prostor slouží jen jako odkladiště různých věcí.Je však škoda nechat podkroví ležet ladem.

 

Jak vymalovat ložnici

Už máte zvolenou místnost, která bude sloužit jako ložnice? Nyní je třeba ji vybavit a dát ji konečnou podobu. Kromě postele, nábytku a dalších doplňků je nutné promyslet také jak vymalovat ložnici.

Volbu barvy nepodceňujte. Nejenže ovlivní estetický dojem z vaší ložnice, ale také působí na psychiku. Do ložnice se nejvíce hodí chladné barvy. Lidé nejčastěji volí jemné odstíny modré, zelené a pěkně vypadá i fialová barva. Nepřežeňte to však s její intenzitou. Jinak by působila rušivě. V této místnosti především odpočíváme a relaxuje a tento účel by mělo podtrhovat i její vymalování.

Celkově jsou syté barvy nežádoucí. Navíc opticky zmenšují prostor. Pokud přeci jen preferujete syté barvy do ložnice, volte je pouze na jednu či dvě stěny a zbylé nechte bílé či využijte jiné světlé barvy. Kombinace barev jsou moderní, ale není dobré používat více než 2 až 3 barvy.

A co bílá barva? Ani to není špatná volba. Hodí se hlavně do menších ložnic, kde opticky zvětší prostor.

Potřebujete inspiraci pro malování pokojů? Prohlédněte si různé fotogalerie na internetu, projděte si tipy a rady a jistě vám to pomůže rozmyslet si, co bude pro vaši ložnici nejlepší.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..