Skořicová barva jako originální nápad do interiéru na podzim i zimu

O modré, červené, šedé, bílé nebo žluté se ví, že jsou to barvy letošního podzimu a zimy. Věděli jste ale také to, že se dá udělat originální barevní interiér pomocí skořicové barvy? Jak toho docílit? Není nic jednoduššího, než sáhnout po rezavější barevné variantě připomínající skořicovou barvu. Pokud k tomu přidáte i dekorace vonící po skořici, docílíte mimo jiné i Vánoční nálady. Jak vytvořit interiér ve skořicové barvě? Právě na tohle téma se společně podíváme níže. Uvidíte, že nejde o nic složitého. Stačí jen pár tipů a nějaký ten finanční obnos.

Jak na skořicový interiér?

Skořicová barva se podobá svým způsobem rezavé variantě. Právě rezavá barva tady bude hrát roli. Jinými slovy jde tuto barvu ještě nazvat jako tmavě hnědou variantu. Ať už sáhnete po jakémkoliv odstínu, zaměřte se na to, aby se barva skutečně podobala skořicovému odstínu. Jedině tak bude tato varianta a interiér dávat smysl. Skořicovou barvu lze poté skvělé kombinovat i s Vánocemi. Skořicová barva by se dala označit za vánoční barvu, vzhledem k tomu, že vůně skořice v každém z nás vyvolá kousek Vánoční atmosféry.

Kombinujte a vytvářejte

Je to o kombinaci a vytváření. Nemusíte se zaměřit čistě jen na jeden odstín. Zkuste kombinovat více podobných odstínů. To platí převážně u dekorací, protože u nich si dokážete o to více pohrát. Výsledný efekt vás mile překvapí, protože vytvoříte například polici nebo kus starého nábytku k nepoznání, a to díky jen samotné barvy a trochu textilie. Bydlení je hra, tak proč si nehrát, když to situace nabízí? Stačí jen vypustit svou fantazii. Každým dnem můžete malé prvky měnit. Takhle lze postupovat až do chvíle, kdy budete maximálně spokojení.

Dánsko a Norsko je příkladem

Podobný styl bydlení si oblíbili zejména v Norsku a Dánsku. U nich se můžete inspirovat. Určitě naleznete několik internetových portálů, které vám zajistí i několik ukázek toho, jak by váš interiér mohl vypadat. U nábytku stačí jen trochu fantazie. Neznamená to nutně, že si musíte pořizovat kvůli tomu nový nábytek. Podobně jsou na tom i dekorace nebo textilie. Věděli jste, že skořicová barva dokáže navodit příjemnou atmosféru, pohodu a klid do interiéru?

Vybledlá červenohnědá barva

Použijte i koberce s copánky, jež můžete vidět v zahraničních filmech. Klasickými barvami v tomto případě jsou červenohnědé odstíny. Koberec položíte do středu místnosti a uděláte pár úprav. Uvidíte, jak se celkový dojem z interiéru rázem změní. V obchodech určitě najdete mnoho věcí s podobnými barvami. Pokud ne, zaměřte se na specializovanější obchody. Tady ovšem počítejte s vyšší pořizovací cenou, co se týče dekorací a dalších věcí rezavé barvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..