Ke knize se nejlépe hodí křeslo

V zimě jaksi více času trávíme doma. Ne vždy je počasí vhodné na procházky, do zahrady se v sněhu také nikomu nechce a ani se sportem to není slavné, pokud nehrajete tenis v hale nebo nelyžujete na horách. Po práci zakotvíme doma a zde si užíváme volný čas.

Dlouhé zimní večery svádějí k domácím pracím nebo knížce. Lidé si vzpomenou, jak kdysi pletly svetry, háčkovaly dečky čí vyráběly ptačí budky ze dřeva nebo poličky na knihy. Nebo se přímo začtou do dávno odložené příručky, na kterou v hektickém létě nebylo času. Sednou si do sedačky a začnou listovat.

Najít si však klidné místo nebývá snadné. Rohová sedačka nabízí pohodlné sezení na čtení, ale světla je tu jaksi pomálu. Křeslo je při stojaté lampě, ale až nyní pochopíte, proč se u vás návštěva nikdy dlouho nezdrží. Křesla, které jste dostali spolu se sedačkou, dobře vypadají jen se ne dobře používají. Bolí z nich záda.

Křesla na míru

Málokdo si uvědomuje, že ne jen sedačky na míru se vyrábějí, ale i sedačky a křesla jako souprava a také si můžete nechat vyrobit pouze křesla ke své současné sedačce. Můžete si určit komfort sezení i výšky sedu a také opěradla a přitom stále mohou nové křesla vypadat, jako kdyby byly odjakživa součástí sedací soupravy.

Pohodlná křesla na čtení

Kostra křesla z masivního dřeva a poctivé překližky zaručí jeho robustnost a stabilitu i po letech intenzivního používání. Nebudou se kývat a vrzat jako konfekční a levné dřevotřískové výrobky. Když se ponoříte do tajuplného příběhu ze stránek, i po hodinách se z křesla zvednete bez bolesti zad. Kvalita se bude projevovat nejen těsně po koupi křesla, ale i po letech.

Pěkné a dobré křeslo ale bude mít jednu vlastnost. Když teď k vám přijdou návštěvy, už se nebudou chtít tak rychle rozloučit. Nebo musíte být při usazování hostů rychlejší a sami si obsadit vaše křeslo na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..