Jídelní stoly z masivního dřeva: Základ rodiny po celé generace

Stoly vyrobené z přírodního dřeva by neměly chybět v žádné kuchyni či jídelně. Dotvářejí jejich atmosféru. Stůl je místem, kde se schází celá rodina a nejen k jídlu. Jídelní stůl je i centrem celé rodiny.

Stůl jako centrum dění

Centrem místnosti, zejména jídelny a kuchyně, by se měl stát kvalitní stůl. Právě tady zasedá celá rodina, tráví zde hodně času při jídle, ale také při společném povídání. Proto je nezbytné, aby se zde všichni členové rodiny cítili příjemně. Jídelní stůl masivní vyrobený z přírodního dřeva, na omak velmi příjemný a teplý, může být místem, u kterého bude rodina s radostí trávit svůj čas. Všechny masivní stoly v nabídce proto byly navrhovány s ohledem na zajištění co nejvyšší kvality jejich zpracování, příjemný povrch a dlouhou životnost počítající se na léta. Stůl byl odjakživa po celé generace základem rodiny. I my se snažíme, aby tomu tak bylo a vy jste rádi sedávali u našich masivních stolů.

stul_teakovy_boston

Vyberte si vhodné rozměry a styl

V nabídce si můžete vybrat stoly z různých druhů dřeva, například borového, březového, dubového či teakového. Rozměry jsou různé od menších variant pro malou rodinu 140 x 90 cm, přes větší 160 x 100 cm, 180 x 100 cm, 200 x 100 cm, 220 x 110 cm, 240 x 110 cm, 260 x 110 cm, 280 x 110 cm a konečně po největší stůl 300 x 110 cm. Pokud po koupi zjistíte, že vám původní rozměry stolu nestačí, můžete si v případě borového stolu dokoupit nástavec o rozměrech buď 90 cm, nebo 100 cm. Velké množství popisovaných variant rozměrů zajišťuje, že si vyberete podle svých individuálních potřeb. Zvolíte správný rozměr a samozřejmě také styl, do kterého chcete váš stůl zasadit, aby ladil s ostatním nábytkem a celkovým zařízením bytu. Proto nechte sladění stolu s ostatním interiérem bytu na nás. Máme k dispozici škálu dekorů a barev a jistě si vyberete i při uplatnění těch nejnáročnějších kritérií.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..