Jednoduchý regál levně a rychle

Potřebujete rychle postavit ve své domácí dílně nebo zahradním domku jednoduchý regál? Nepotřebujete nic komplikované, jen dočasně umístit na police bedničky nebo krabice, aby neležely na zemi a nezabíraly příliš místa? Nemusíte chodit do obchodu a kupovat různé stavebnice ani sami zhotovit policový regál z hranolů. Využijte to, co doma už máte a mějte svůj dočasný regál hotový za pět minut.

V každé domácí dílně i zahradě se používá žebřík. I dvojitý, zvaný štafle. Ať už potřebujete vymalovat nebo odložit něco na výše police, využijete štafle. Většinu času ale stojí opřené někde v koutě, bez užitku. Právě tyto štafle umíte využít k postavení dočasného policového regálu.

regál ze štaflí

Samozřejmě potřebujete na příčky položit nějaké police. Stačí kusy desek, pevného plastu nebo jen tenké laťky vedle sebe, pokud máte uložen materiál v plastových boxech nebo truhlících. Povětšinou takové věci máte ve své dílně či zahradním domku, jen jste o nich neuvažovali jako o materiálu pro police.

Regál z žebříku postavíte rychle a jako provizorní řešení, dokud se spotřebuje nadbytek úrody nebo dokud koupíte či sestavíte kvalitní a trvanlivý regál, to postačí. Důležité je, že se vám ani úroda ani jiné předměty nebudou povalovat po zemi a překážet či zabírat zbytečně plochu. A když pomine potřeba dodatečných skladovacích ploch, příčky a poličky ze štaflí vyberete a žebřík opět použijete v souladu s jeho účelem. Nebo ho zase postavíte do kouta, kde bude čekat na další použití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..