Bydlení v bytě už dávno není žitím v kleci

Spoustě lidí naskakuje husí kůže při představě žití v panelovém domě, protože stereotypní připodobnění množství bytů v jednom domě ke kotcům v králíkárně ještě z hlav Čechů nevymizelo. Sídliště už dávno nejsou mocným důkazem vzkvétajícího socialismu a byt v panelovém domě může být mnohem přívětivější než leckterý rodinný dům.

Životní styl obyvatel větších měst, v němž dominuje práce, zaobstarání rodiny a nějaký ten koníček, jen stěží dovoluje denně opečovávat dům se zahradou. Právě proto do hry opět nastupují byty a těší se velké oblibě.

Nabídka je pestrá, vybrat si může každý

V době internetu je hledání čehokoli, i zmíněného bytu, mnohem jednodušší než dřív. Už třeba portál Realitní revoluce nabízí k pronájmu i prodeji byty nejrůznějších kategorií, velikostí a počítá také s požadavkem obnosu, který jsme ochotni za byt utratit.

byt

V každém větším městě najdeme byty od těch nejlevnějších přes střední třídu až po ty nejluxusnější a záleží jen na nás, našich přáních a možnostech.

Jak si vybrat a nenaletět

V Praze je bytů skutečně nepřeberné množství, není tedy divu, že se leckdy v poskytovaných informací přestáváme vyznávat a uvítali bychom pár dobře míněných rad, například to, že je lepší nepřehlížet nepříjemné drobnosti, protože by nám mohly v budoucnu hodně vadit, nebo to, že je velký rozdíl v bytě, který seženeme s pomocí realitní kanceláře, nebo bez ní.

Ještě složitější rozhodnutí, nikoli však neřešitelné, stojí před tím, kdo chce byt přímo koupit. Ceny se liší podle lokality, občanské vybavenosti okolí a podle dalších měřítek. Například čtyřpokojový byt v Olomouci můžeme pořídit za 900 tisíc korun, za stejně velký byt, který je třeba světlejší nebo v jiné části města, si můžeme ještě i půl miliónů připlatit.

 

Vybírejte s rozvahou. Jde o vaše pohodlí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Jeden komentář ke Bydlení v bytě už dávno není žitím v kleci

  • Fial  napsal:

    Není, ale někdy si tak připadám… nejraději bych bydlel na chatě.. ale jak se říká – jíst se musí.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..