Zvětšete opticky své bydlení

Tipů, jak zvětšit opticky svůj malý byt není nikdy dost. Každý by chtěl žít ve velkých bytech. Ne vždy je tato možnost na dosah rukou. Pokud jste si pořídili malý byt a máte pocit, že se vám opticky do něho nic nevleze, snažte se jej alespoň po této stránce zvětšit. Triků a tipů, jak toho dosáhnout je několik. Stačí se jen zaměřit na úplné základy a rázem uvidíte, že je váš byt po optické stránce mnohem větší. Pevně věříme, že si toho nevšimnete pouze vy, ale i vaší přátelé a rodina. Chcete znát tedy recept na to, jak opticky zvětšit byt? Pojďme se na něj podívat.

Zvětšujeme opticky malý byt

Prvním důležitým bodem je úklid. Úklid by měl být zkrátka na prvním místě. Pokud necháte své věci na zemi nebo na židlích, popřípadě na jiném kusu nábytku, budete si připadat, že je váš byt o dost menší. Je to pochopitelné, skrz pohozené věci neuvidíte, jak je ve skutečnosti váš byt velký. Díky důkladnému úklidu se váš byt opticky zvětší. Na věci využívejte úložné prostory a skříně. Byt se dá vybavit tak, že si můžete úložné prostory poskládat na sebe. Skříň se dá pořídit ve verzi multifunkčního nábytku. Kromě skříně vám tento kus nábytku nabídne také postel.

To je jeden z dalších tipů, jak byt opticky zvětšit. Zaměřte se na multifunkční nábytek. Nevíte, co si máte pod tímto pojmem představit? Multifunkční nábytek je takový nábytek, jež se dá například složit nebo využít jako jiný kus nábytku. Pro příklad uvedeme skříň, která může mít v sobě zabudovanou také postel. Přes noc vytáhnete ze skříně během pár vteřin postel a ve dne využíváte tento kus nábytku jako šatní skříň. To platí i o stolu, který se dá poskládat nebo skládat podle toho, kolik vás bude v danou chvíli jíst. Je důležité se zaměřit na tyto body. Jedině tak docílíte toho, čeho chcete.

Osvětlení je základem optického zvětšování

Máte zájem něco opticky zvětšit? Pak je správnou volbou vybrat kvalitní osvětlení. Netvrdíme vám, abyste to s osvětlením přeháněli. Nic se nemá přehánět a mimo jiné v jednoduchosti je krása. Kvalitní osvětlení se vám ovšem na druhou stranu postará o to, že se váš byt opticky zvětší. O to více získá osvětlení úspěch, budete-li volit světlé barvy. Zkuste se zaměřit například na bílou barvu. Pokud toužíte po změně a bílá barva se vám už příliš nelíbí, pak volte světlé barvy. Mezi ně může patřit jemně žlutá, oranžová nebo modrá barva.

Opravdu volte světlé odstíny. Jedině tak získáte opticky větší prostor. Posledním tipem na optické zvětšení jsou zrcadla. Zrcadlo ovšem dodá místnostem nejenom větší prostor po optické stránce, ale také otevřenost. Jinými slovy snadno uvidíte z jedné místnosti na druhou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..