Začněte bydlet ve svém

Jednou z nejdůležitějších otázek v životě je kromě výběru správného partnera také otázka bydlení. Nejrychlejším způsobem, pokud nemůžete zůstat žít s rodiči, je pronajmout si byt anebo dům. Ovšem to je nejhorší způsob financování bydlení, protože své jmění nezhodnocujete a jen platíte každý měsíc. Nebojte se začít bydlet ve svém, jak to zvládnout vám poradí dobrý finanční poradce.


Pro nezkušeného člověka znamená pořízení si svého vlastního domu spoustu otázek. Jak je to s daněním nabytí nemovitosti, jak je to s úroky, vyplatí se hypotéka anebo úvěr, kolik je vlastně potřeba mít naspořeno, když uvažujeme o stavbě domu nebo koupi bytu? S tím vším a s mnoha dalšími „drobnostmi“ vám poradí zkušený finanční poradce a ještě vám pomůže ušetřit hodně peněz.

Správné načasování hypotéky je také důležité, zejména když netušíte, jestli se v oblasti financování bydlení chystají nějaké změny. Modrá Pyramida – kvalitní finanční poradce pro nákup nemovitosti a pro pořízení finančních produktů, rádce na bydlení, vše zjistí a zařídí za vás. Celkové náklady na bydlení totiž nejsou jen splátky hypotéky a úroky, ale i provozní náklady a poplatky, zálohové platby za energie a v některých případech i za správu a údržbu. A po dobu přípravy a výstavby vašeho nového domova samozřejmě i náklady na nájem a energie v současném bytě.

Sami si orientačně můžete spočítat, kolik vás nové bydlení vyjde. Jak velký dům potřebujete a jaký si můžete dovolit. K tomu poslouží hypoteční kalkulačka. Možná vás odradí celková doba splácení, ale na rozdíl od nájmu každá splátka přispívá k vašemu jmění a po poslední splátce vám váš dům zůstává a zdědí ho vaši potomci. Každý rok, kdy bydlíte v pronajatém bytě tak ztrácíte. Začněte proto bydlet ve svém co nejdříve.

Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..