Trapézové krytiny jsou praktické

Ocitli jste se v situaci, že jste se stali majiteli starší budovy, usedlosti na venkově? Radost z krásného místa, kusu vlastní přírody často vystřídají starosti, když se podrobněji seznámíte se stavem získaného majetku. A s náklady na jeho opravu či snad rozsáhlejší rekonstrukci. A přestože zdi či stará okna by i počkala, pokud je střecha špatná, ohrožena je celá stavba.
 

Protože dům se staví od základů, ale opravuje od střechy. A většina starších domů má problém právě se střechou. Stará taška je často popraskaná, přes spáry zatéká a fleky na stropě jsou ten nejmenší problém. Necháte-li to takto pár let, kromě krytiny budete měnit i krov a to už budou jiné náklady! Proto je potřeba s opravou začít co nejdříve. Pokud totiž opravíte střechu, získáte čas, abyste se rozhodli, co uděláte s celým domem. Můžete se pustit do jeho oprav, ale také můžete vše nechat v původním stavu, ať už nemáte peníze nebo nemáte čas. V každém případě dům zůstane suchý, jeho degradace se zastaví, zmizí vlhkost z něj. Stejné to je i s hospodářskými budovami, které ale často bývají v mnohem horším stavu než starý obytný dům.

To vám na druhé straně dává možnost pustit se do oprav sami či se zručnějšími přáteli, kteří už něco takového absolvovali. Složit starou krytinu není problém, vyrovnat staré krokve přibitím nových fošen také není žádná věda a osadit střešní latě, pokud nemusíte řešit podstřešní fólii a kontralatě, také zvládnete. A aby vám práce šla pěkně od ruky, popřemýšlejte použít jako krytinu trapézové krytiny. Jsou lehké, ale díky svému tvaru velmi pevné a díky povrchové úpravě také velmi odolné. A protože jsou to oproti tašce mnohem větší kusy, tak práce rychle postupuje. A co se týká střešních latí, na naprosto přesném rozložení a vzdálenosti mezi nimi pod plechem zas až tak nezáleží.

Stodolu či garáž si dokážete opravit i sami a trapézová krytina vám v tom pomůže. Je praktická, ne drahá a vybrat si můžete nejen různé barvy, ale také výšku prolisu. Kromě technické funkce výška trapézu dokáže ovlivnit také vzhled rekonstruované stavby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..