„Tabletka“, která dokáže víc než jen utišit bolest

Nikdy jsem si nemyslela, že to budu právě já, kdo se rozhodne pro koupi tabletu. Inu, časy se mění s nimi i lidé a situace, kterými denně procházíme. I moje studentská situace mě přivedla k myšlence pořídit si tuto zajímavou věcičku, a to hned z několika důvodů.

V první řadě mi šlo o něco malé, praktické, snadno přenosné a zároveň „chytré jako rádio“. Jelikož studuji, většinu dokumentů pro práci na seminářích mám v elektronické podobě (staré známé PDFko). Čtečka je samozřejmě super věc, ale když už investovat, tak do něčeho, co se „vyzná“ i v jiných souvislostech. Tablet tedy vyřešil mé problémy v první řadě s uskladňováním dokumentů, a tedy ušetřil mé kříže od nošení knih v kabelce či vaku. Jde samozřejmě hlavně o velikost paměťové karty, ale i bez ní se do vnitřní paměti „tabletky“ toho vejde habaděj. A nejlepší je, že kromě dokumentů do školy tam mohu uskladnit i své milované e-booky, a tedy když mě přestane bavit studium, na pár minut si mohu odskočit do svého imaginárního literárního světa a odpočinout si od faktografie.

ASUSMemoPad10

Další neskutečnou výhodou, kterou mi tablet přinesl, je jeho snadná manipulace při surfování na internetu. Nyní už máte wifi v každé druhé kavárně (a dokonce i v MHD!Jupí!), a tedy kdykoliv si můžu podívat na cokoliv, co chci nebo potřebuji na obrazovce s úžasným rozlišením a nenormálně jednoduchým ovládáním. Jen posouvám, posouvám a posouvám. Aha, už mi přinesli kávu. Ochutnám a surfuji dál.

V neposlední řadě musím vyzdvihnout i fakt, že navzdory tomu, že jsem v prvních momentech váhala nad koupí této vymoženosti (jelikož jsem zásadně proti násilné modernizaci světa), jsem šťastná, že ho mám a nijak nezměnil můj postoj ke světu. Ano, netřeba to přehánět s moderními záležitostmi, ale proč si nezjednodušit život, když to jde? A pokud mohu mít své milované knihy po ruce kdykoliv a kdekoliv, není o čem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..