Stará televize

Televizor bývá často dominantou obývacího pokoje v paneláku a centrem „bačkorovém“ kultury. Pro někoho může být nejnovější typ televizního přijímače symbolem vrcholu zábavní techniky. Jiný člověk může dávat přednost jiné zábavě a televizor je pro něj jen zdrojem informací. Proto nepotřebuje nejnovější a spokojí se se starším, ale funkčním typem přijímače.

Domácí, nebo i černá elektronika, jak se zvykne někdy označovat, nám může zpříjemnit chvíle oddechu, může být zdrojem naší zábavy a můžeme s její pomocí získávat nové informace, ať už z historie, současnosti nebo vědy a techniky a či různých vědních oborů. Nesmíme však zapomínat, že je to jen nástroj a záleží jen na nás, jak ho budeme používat. My určujeme čas a jeho množství, které věnujeme tomuto přístroji a který věnujeme jiným aktivitám.

Samotný přijímač nám toho hodně nenabídne, pokud jej nepřipojíme ke zdroji signálu. Klasické antény byly nahrazeny digitálními DVB-T přijímači. Přijímat můžeme signál pomocí satelitní antény a její přijímače, kabelovou televizí nebo internetem. Každá možnost má své výhody a svá specifika a nabízí tak trochu jiné možnosti a doplňkové služby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..