Pojistit byt se vyplatí

Domácnosti jsou dnes vybaveny velkým množstvím techniky a různého zařízení včetně elektroniky, jehož celková hodnota často přesahuje cenu samotného prázdného bytu. V případě poškození části zařízení jsou náklady na jeho obnovu vysoké. Pro situace, jejichž výskyt neumíme předpokládat ani ovlivnit, ale stojí nás velké peníze, je tu osvědčené řešení. Pojistit si domácnost a její vybavení.

Každá věc se může pokazit a nové spotřebiče jsou kryty zárukou. Když se poškodí chladnička, servis nám ji opraví zdarma nebo dobrý prodejce vymění. Mnozí výrobci poskytují více, než zákonnou dvouletou záruku. Starší vybavení necháte opravit na své náklady nebo vyměníte za nové. Jsou ale situace, kdy se o svou domácnost staráte s láskou, přesto o všechno přijdete. Stačí, že praskne radiátor u sousedů nad vámi, když i vy i oni jste v práci a o potopě se dozvíte až večer. Vytopit vás může i roztržené vodovodní potrubí v jádru a mnozí lidé by mohli vyprávět, jakou „radost“ jim udělala silvestrovské světlice, která si to namířila přes zavřené okno do jejich obývacího pokoje.

pozar

Rychlou pomocnou ruku ve všech těchto případech poškození nebo zničení zařízení domácnosti podává pojištění domácnosti. Řešení každé takové situace si totiž vyžaduje dvě věci: hodně času na odstranění utrpěných škod a také spoustu peněz najednou na zakoupení alespoň nezbytných částí nábytku, elektroniky nebo kuchyňských spotřebičů, abychom udrželi domácnost v chodu. A řekněme si pravdu, kdo z nás má v bance rezervy na nepředvídané události a škody kryté pojištěním v domácnosti?

Vytopení bytu nebo jeho požár nám připadá jako něco nepředstavitelného. Každý, kdo takovou situaci zažil, ale ví své. Kolik starostí, kolik práce si situace vyžaduje. Dobrá pojistka domácnosti sice nedokáže odvrátit škodu, ale je účinnou pomocí při odstraňování následků situace, kterou jsme si nedávno ani neuměli představit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..