Šikovný pomocník v zahradě a dílně

V každé domácnosti je třeba občas něco opravit, přitáhnout, natřít a šikovný kutil občas i něco vyrobí. Zda je to stoleček nebo polička pro manželku nebo dřevěná hračka pro děti. A při tom všem se bez nářadí neobejde. Jenže kde všechno nářadí v paneláku skladovat a kde s ním v paneláku všechny předměty vyrábět? A jaké nářadí je vlastně vhodné do bytovky pro občasné opravy a výrobu?

Vzhledem k omezeným prostorám hledáme univerzální nářadí, které využijeme nejen v domácnosti, ale i při jiných činnostech, kterým se věnujeme. Aby se dalo spojit příjemné s užitečným, tedy péči o domácnost i naše hobby.

Takovou je i akumulátorová kmitavý pila FloraBest FAAS 10.8 A1, původně určena pro zahrádkáře. V šikovném plastovém kufříku pro uskladnění a přenášení je dodávána s pilovým listem na dřevo o délce 152 mm s doporučeným maximálním průměrem řezaného dřeva 80 mm. Pro snadnější řezání tenčích větví je k pilce přibalen i ocelový kloubový nástavec. Pilový list používá standardní 12,7 mm upínací mechanismus, takže k této zahrádkářské pilce můžete dokoupit i pilové listy různých výrobců na různé materiály a řezat tak v domácnosti nejen dřevo, dřevotřísku, ale i plasty, lamináty nebo kovy, jako dural či železo. Pilka si hravě poradí se zarezlým šroubem nebo hřebíkem, jejich prořezání je otázkou pár vteřin.

ElektrickaPila

Jedna elektrická pilka tak může sloužit nejen v zahradě při formování a ošetřování ovocných stromů, ale i v domácnosti nebo na chatě. Jednoduše přenesete celý kufřík tam, kde pilku potřebujete.

ElektrickaPila

Pilka FloraBest je napájena LiIon akumulátorem, který v případě vybití přiloženou nabíječkou doplníte energií za 60 minut. LiIon akumulátory netrpí samovybíjením ani ztrátou kapacity, jako NiMH akumulátory levných zařízení, takže je pilka vždy připravena, kdykoliv ji potřebujete. Detailní fotografie a popis akumulátorové pilky přinesl Testblog.sk. Pilka sice není určena pro každodenní používání ve fabrice, ale je skvělým a užitečným pomocníkem v bytě, zahradě, chatce nebo garáži a ušetří vám nejen čas, ale i pot, pokud ji používáte namísto staré ruční pily.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..