Rolety jsou stále oblíbenější

Vlna výměny dřevěných oken za plastová stále pokračuje. Týká se zejména panelákové výstavby, kdy v minulosti byly byty rychle stavěny a na kvalitu se velmi nehledělo. A ani na údržbu. Problém odhlučnění bytů od ulice nebo tepelné izolace se dá ale řešit i bez nutnosti stavebních prací. Stačí využít rolety na okna.
 

Když si majitelé (či v minulosti nájemníci) bytů dali záležet na pravidelné údržbě dřevěných oken, stále jsou plně funkční a byla by škoda je vybourat a nahrazovat plastovými. Doplněné silikonové těsnění vyřeší průvan i bez velkého nepořádku v bytě. A když je byt orientovaný do rušné ulice, kde ani večer neklesá intenzita pohybu automobilů, tak vnější rolety zabrání vnikání hluku do pokoje a současně odstíní pouliční světla. Vy tak můžete v noci klidně spát.

Dodatečně montované okenní rolety zároveň brání únikům tepla z bytu v zimě i přehřívání bytu sluncem v létě. Jejich montáž trvá krátce a pak si kdykoliv můžete nastavovat jejich polohu nebo i štěrbinu mezi roletami, abyste si v bytě vytvořili světelnou a tepelnou pohodu podle sebe. Oblíbené jsou rolety z plastu, ale pokud dáváte přednost kvalitnějším materiálům, objednejte si hliníkové rolety.

rekonstrukce domu znamená vždy velký nepořádek

Takové vnější stínění bytu může sloužit i jako bezpečnostní rolety, zvláště pokud máte byt na přízemní. Jedná se o další překážku, kterou musí zloděj překonávat a to stačí na jeho odrazení. Rolety se dají namontovat nejen do bytu se staršími dřevěnými okny, ale i když už jsou osazeny okna plastová.

Rolety jsou známé z mnoha starších budov. Jejich účinnost se podepsala na jejich renesanci. Lidé si je dávají montovat podle svých preferencí. Ať už se jedná o rolety plastové, hliníkové, šikmé či screenové rolety, vždy budou vašemu bytu slušet a zlepší tepelněizolační a zvukověizolační vlastnosti oken. A venkovní rolety zlepší i bezpečnost vašeho bydlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..