Jahody na balkoně

Pěstování jahod na balkoně již využívá mnoho domácností. Možnost vlastní úrody, vždy čerstvé a bez kdejaké chemie, to je přednost tohoto způsobu pořízení si ovoce. Úspora peněz za nákupy v hypermarketu je jen dalším bonusem. A tak stále častěji vidíme na balkonech našich bytů namísto květů nebo mezi nimi balkonové jahody a balkónové rajčata.


Pěstovat jahody na balkoně není náročné. Stačí vám k tomu truhlík a substrát a dokonce nemusíte mít ani balkon. Stačí vám okno orientované na jih a na jeho parapet položíte truhlík, ze kterého jednou za pár dní sklidíte čerstvé jahody. Na balkoně nebo na okně dokonce jahody i přezimují, mráz jim neuškodí.

jahody

Časné sluneční paprsky letos způsobily, že jahody začaly kvést dříve a dříve i mají své první plody. Stačí je jen pravidelně zalévat a těšit se z jejich květů a později i plodů. Navíc balkonové jahody i dobře vypadají.

Zda tedy chcete dělat jahodový koktejl nebo chcete přidat pár čerstvých voňavých jahod do bílého jogurtu sobě či dětem, nemusíte je kupovat z dovozu, ale vypěstujte si je na svém balkoně.

jahody

A přestože se vám zdají jahody malé, ve třech či čtyřech truhlících si je dokážete bez námahy vypěstovat dostatečné množství pro celou rodinu. A víte, co jíte, protože víte, čím jste je zalévali. Své zdraví ušetříte zbytečné chemie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..