Rám pro každý obraz

Pěkný obraz dokáže zútulnit každý byt a dodat mu zvláštní atmosféru. Lesní cesta podzimním lesem vytvoří romantický prostor, malebná krajina s kostelíkem v pozadí nám připomene, odkud pocházíme. Ovocné zátiší udělá každou snídani v kuchyni krásnější. Ale každý obraz potřebuje svůj rám. Pokud získáte pěkný obraz, ale jeho rám vám nevyhovuje, dejte ho vyměnit.

Pěkné obrazy, které se vám hodí do bytu, získáte na internetu nebo i na různých burzách. Prodávají je také lidé, kteří zdědili nějaké domy po předcích. Sami jste možná zdelili starý byt, ve kterém jste našli pár obrazů. Přestože samotné obrazy jsou nadčasové, rámy často reflektovaly dobu, ve které byly instalovány. Když dáváte starý obraz na stěnu nyní, určitě nechcete, aby působil kýčovitě.

trebon

Nejjednodušší je nechat zhotovit rámy na obrazy odborníky, kteří s tím mají bohaté zkušenosti. Kteří rámují obrazy pro své zákazníky již více, než dvacet let. Který vám zhotoví rám i na starý obraz po prarodičích, ale i na moderní umění. Zarámovat si můžete dát i fotografii své rodiny nebo z nádherné dovolené. Do rámu na obrazy se dokonce dají vložit i takové věci, jako sportovní dres, který má pro vás speciální význam, ve kterém jste dosáhli mimořádný úspěch. Ale i výšivky či puzzle, nad kterým jste trávili desítky hodin a připomínají vám vaši exotickou cestu.

Speciálním dárkem obdarujete, když dáte zarámovat zrcadlo. Nový rám vdechne duši starému uměleckému dílu i dodá atmosféru novému modernímu obrazu. Ať už jste obraz koupili na burze, získali od příbuzných nebo jej sami vytvořili, dodejte mu zvláštní ráz vhodným rámem. Vaše bydlení tak bude příjemnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..