Chcete nevšední nástěnnou dekoraci? Kupte si LED obraz

Panelákový byt sice není nijak výrazně prostorný, ale přesto si v něm můžete vytvořit originální dekorace, které ozvláštní váš domov. Pokud přemýšlíte o tom, ozdobit si zeď něčím skutečně nevšedním, zkuste LED obrazy. Budou působit neotřele a zaujmou i případné návštěvy.

Podsvícení umocní působivost motivu

Co vlastně máme na mysli? LED obrazy jsou podsvícenými obrazy zhotovenými na speciálním plátně. Podsvícení je vždy vytvořeno tak, aby co nejdokonaleji dokázalo podtrhnout plastičnost výjevu. Pokud milujete hory, můžete si do obývacího pokoje umístit nějakou horskou scenérii. Při vhodném podsvícení pak budete mít pocit, jako byste se chystali právě vstoupit na svěže zelenou horskou loukou a stoupat do dáli na vrchol, tak dokáže být vyzařující světlo působivé.

Dětem pomohou s usínáním

V kuchyni můžete zase sáhnout po nějakém kuchařském motivu, aby vám lépe chutnalo, tím povzbudíte své chuťové buňky. Do ložnice se hodí uklidňující scenérie třeba z pláže na břehu moře či vodopády nebo jemné decentní květiny. V pracovně budou slavit úspěch motivy měst nebo uklidňující přírodní scenérie. Děti v jejich pokojích nadchnou svítící zvířata, ale také nejrůznější motivy pohádkových postav. Jemné světlo podsvícené postavičky z oblíbeného příběhu jim zpříjemní večer usínání, takže se nebudou bát tmy.

stena

Trochu tlustší deska

Na jakém principu LED obraz funguje? Jde o desku s obrazem, která je ovšem o něco silnější než klasický obraz, se kterým se běžně setkáváte. Většinou jde o tloušťku buď 3,5 cm, nebo dokonce 4,5 cm. Silnější je právě proto, že se dovnitř musí schovat napájení obrazu. Konkrétní tloušťka přitom závisí na způsobu napájení. Můžete si také vybrat různé rozměry obrazu, záleží jenom na vás, jak velký motiv chcete na stěnu umístit. Zároveň potřebujete mít v dosahu zásuvku, abyste do ní mohli zapojit kabel od obrazu. Pokud chcete obraz a jeho podsvícení zapnout či vypnout, můžete použít vypínač na kabelu nebo na dálkovém ovladači. Stejným způsobem také dokážete regulovat intenzitu podsvícení.

Úspornější než žárovka

Rozhodně se nemusíte bát, že by pořízení LED obrazu a jeho provoz byl příliš nákladný. Naopak. Spotřeba energie je u svítících obrazů velice nízká. Pokud si představíte běžnou žárovku, tak vězte, že LED obraz je asi desetkrát úspornější, než ona. Navíc světla jsou umístěna pod obrazem vždy tak, aby maximálně zdůraznila působivost motivu. LED obrazy můžete proto používat i jako noční osvětlení, v některých případech třeba samy o sobě stačí k dostatečnému nasvícení interiéru i ve dne. V zásadě jde v současnosti o nejefektivnější a nejúspornější zdroj světelné energie. Investice do LED obrazu proto rozhodně není ztracená. V konečném důsledku se vám může vrátit v úsporách na osvětlení v místnosti, kde je obraz instalován.
priroda

Vytvořte si obraz z vlastní fotografie

Možná už přemýšlíte o tom, si LED obraz pořídit, ale nabídka motivů se vám nezdá dostatečná. Byla by škoda kvůli tomu na svůj nápad rezignovat. Vězte, že si můžete dokonce vytvořit také LED obraz z vlastní fotografie. Hodí se to v případě, že zamýšlíte LED obrazem někoho obdarovat, nebo byste si doma chtěli připomínat hezké chvilky z dovolené nebo rodinných událostí jako například svatba. Zvolíte si požadovaný rozměr, zašlete fotografie a uděláte objednávku. Ovšem pozor. Musíte brát v úvahu, že na 1 cm je minimálně 30 pixelů, čili to znamená, že když budete chtít obraz o rozměrech dejme tomu 75 x 50 cm, měla by mít vaše fotografie rozlišení alespoň 2250 x 1500 pixelů. Proto si ještě před zadáním objednávky ověřte, zda fotografie, kterou chcete k motivu použít, odpovídá požadavkům, abyste později nebyli zbytečně zklamaní nedostatečnou kvalitou obrazu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..