Proč se zaměřit na home staging při prodeji nemovitosti

Prodáváte nemovitost a rádi byste získali finanční částku, kterou si představujete? Pak nesmíte odfláknout prezentaci samotné nemovitosti, a to včetně home stagingu. Právě ten je při prodeji nemovitosti velice důležitý. Home staging je mnohými lidmi podceňován. Jestliže ale chcete zvýšit atraktivitu a cenu nemovitosti, home staging jednoduše řečeno ignorovat nemůžete. Prozradíme vám, k čemu vlastně home staging je a proč jej nesmíte ignorovat. Kromě toho vám prozradíme, co se pod tímto pojmem skrývá. Ne každý totiž ví, co home staging označuje.

Prodáváte nemovitost? Zaměřte se na home staging

Home staging je svým způsobem příprava nemovitosti. Přesněji řečeno jde o přípravu interiéru. Po přípravě interiéru je nemovitost připravená k profesionálnímu fotografování. Tyto fotografie nejčastěji slouží pro prodej dané nemovitosti. Je vždy lepší prezentovat vybavenou nemovitost, protože si takto potenciální kupec dokáže představit, jak by mohli jednotlivé místnosti vypadat. Pokud budete fotografovat prázdné místnosti, okamžitě tím ztrácíte na atraktivitě. Atraktivita má mimo jiné vliv také na cenu nemovitosti. Čím více je nemovitost atraktivnější, tím větší finanční částku si za ní můžete říct.

Je dokázáno, že u nemovitostí, které byly fotografovány profesionálně a vybaveny, se cena zvýšila v řadech několika procent. Home staging však nesmí být prováděn člověkem, který o tomto pojmu nemá žádné ponětí. Home stagingu se dnes věnují profesionálové, kteří se zaměřují celkově na design interiéru bytu nebo rodinného domu. Home staging by měl být jinými slovy vytvářen profesionály. Jedině tak získá nemovitost veškeré plusy. Zároveň se zbavíte pomocí profesionálního home stagingu nedostatků, jež nemovitost skrývá.

Koho na home staging oslovit?

Přemýšlíte nad tím, že byste home staging prováděli svépomocí? Na to rovnou zapomeňte. Věřte nám, že při oslovení profesionála získáte daleko vyšší cenu. Z té bez problému zaplatíte jak za služby člověku, který vám home staging dělal, tak za veškeré ostatní služby, které jsou s prodejem nemovitosti spojeny. Mimo jiné vám určitá finanční částka i zůstane. Tu budete moct následně využít pro své potěšení, ať už se jedná o výlet s rodinou nebo dovolenou. Po prodeji nemovitosti se můžete pustit do hledání nového bydlení. I tento proces vám zabere relativně velké množství času.

Sami poté uvidíte, že vás bude více lákat nemovitost s fotografiemi, na kterých je interiér vybaven než ty, které se prezentují prázdné. Jak jsme již uvedli, dokážete si tak snáz představit, jak by daná nemovitost mohla vypadat. Právě to je jeden z důvodu, proč vás tyto nemovitosti budou více lákat. Kromě toho bude nemovitost vybavená i při samotné prohlídce. Vše tak uvidíte i na vlastní oči. Při prohlídce už budete moct v hlavě plánovat, jak by jednotlivé místnosti mohli vypadat. Záležet už bude na vás, zda vámi vybranou nemovitost zakoupíte nebo se poohlédnete po jiné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..