Originální dárky

Každoroční stres z Vánočního nakupování dárků asi zná každý. Ne, že by nebylo z čeho vybírat. Obchody jsou plné zboží, ale trápíme se otázkou, komu jaký dárek koupit, abychom ho potěšili, ale aby byl dárek i praktický a hlavně, aby bylo jasné, že je to dárek do srdce. Stejnou situaci řešíme i při osobním výročí. Přitom řešení je jednoduché. Nekupovat unifikované dárky, ale darovat předmět, který je osobitý a určen výhradně jubilantovi.

Milovníka kávy potěší hrnek s vlastní fotkou nebo hrnek s fotkou připomínající oblíbené výletní místo nebo nedávný adrenalinový zážitek. Připomene si ho s každým osvěžujícím douškem. Šálky na kávu a čaj s potiskem jsou vhodné pro používání v kancelářích se společnou kuchyňkou, zamezí se tím nechtěnému „půjčování“ hrnků mezi kolegy.

Zatímco šálek s vlastním potiskem lze považovat za drobnost, větší parádu udělá fotoobraz zachycující společně strávené chvíle nebo oblíbené místo, které oslavenec rád navštěvuje. Náš digitální archiv obrázků z dovolených a výletů tak nemusí zůstat jen v počítači nebo internetovém albu. Fotoobraz plný vlastních fotografií bude výrazným prvkem rovněž v našem obýváku. Krásné chvíle prožité v kruhu rodiny nám budou připomínány každý den.

jigsaw-puzzle

Hrnek i obraz se vám zdají příliš statické? Hledáte pro dynamického a tvůrčího člověka originální a hravý dárek? Darujte mu puzzle s fotkou a darujete současně dva dárky. Zážitek z napětí a očekávání výsledku a současně obraz. I obraz z puzzle na stěně působí originálně.

Digitální fotoaparát je dnes běžným vybavením každé domácnosti, nemluvě o fotoaparátech v chytrých telefonech. Okamžik tak nemusí zůstat jen vzpomínkou. Přeneste ho na dárkový předmět a užívejte si dosažený zážitek opakovaně. Nebudete mít stres ze shánění dárku a obdarovaný ocení vaši originalitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..