Nezapomeňte si koupit slovenskou dálniční nálepku

Na začátku nového roku patří mezi povinnosti motoristy mimo jiné i koupit si dálniční nálepku na nový rok a nalepit ji na čelní okno svého auta. Jestli jste si koupili slovenskou celoroční dálniční nálepku i v roce 2013, tak máte čas do konce ledna 2014. Do té doby totiž platí i stará slovenská dálniční nálepka.


Samozřejmě povinnost mít nalepenou dálniční nálepku pro rok 2014 platí pouze pro ty motoristy, kteří jezdí po slovenských dálnicích a silnicích pro motorová vozidla více méně pravidelně nebo často. Rekreantům je spíše určena třicetidenní dálniční nálepka a pro ty, co projedou slovenskou dálnicí „jednou za uherský rok“, je výhodné koupit si desetidenní dálniční nálepku. S ní se dá stihnout nejen služební cesta nebo malý výlet, ale i krátká dovolená.

úseky

Dálniční nálepku musíte použít na všech slovenských cestách, označených jako dálnice nebo silnice pro motorová vozidla s výjimkou úseků, které jsou označeny dodatkovou tabulí s přeškrtnutou nálepkou, tyto úseky nejsou zpoplatněny.

Kolik stojí slovenská dálniční nálepka

Roční dálniční nálepka na Slovensku stojí v roce 2014 50 eur a platí do konce ledna 2015, tedy třináct měsíců. Pro rok 2014 má celoroční dálniční nálepka tvar kruhový.
Dálniční nálepka Slovensko 2014

Měsíční, či spíše třicetidenní, dálniční nálepka stojí 14 eur.
VzorNalepky2014Mesacna

A pokud projdete slovenské dálnice za dobu do deseti dnů, zaplatíte za tyto cesty 10 eur.
VzorNalepky2014 - 10dnova

Ceny platí pro dálniční nálepky pro osobní motorová vozidla. Slovenské dálniční nálepky 2014 můžete koupit na čerpacích stanicích nebo na poštách v Slovenské republice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..