Jak najít nové bydlení v Praze?

Najít bydlení v Praze není žádný med. A o možnosti sehnat byt v novostavbě ani nemluvě! Máme pro vás však tip, jak si nové bydlení zajistit.

Nové byty na Praze 3?

Zdá se to jako sen, protože na nové byty Praha 3 čeká již léta! Již ale v poklidné části Horního Žižkova vzniká pět objektů, které nabídnou 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Již nyní si tak můžete vybírat z rozmanité nabídky bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Přejete si mít pro svůj byt možnost využít předzahrádku, balkon nebo lodžii? Nově vznikající byty Na Vackově jsou pro vás skvělou volbou. Střešní byty budou mít možnost skvělého výhledu i využití střešních teras.

Jak získat nový byt?

Prodej bytů v Praze na Žižkově byl již zahájen, proto neváhejte a rezervujte si své vysněné bydlení včas! Lokalita horního Žižkova v nejbližších letech projde velkou proměnou a díky revitalizaci se změní v nejmodernější část okolí, která se bude vyznačovat rezidenční a obchodní zónou. Každý z bytů je dispozičně řešen tak, aby byla maximálně efektivně využita jeho plocha. Přejete si vzdušný byt s maximálním přísunem přirozeného denního světla? Lokalita Na Vackově je pro vás jako stvořená.

Architektonické řešení

Nádherná moderní budova, která je stavěna v souladu se současnými nejvyššími standardy pro potřeby městského bydlení, je dílem studia MS Architekti. Nejvýše dvanáctipodlažní budovy jsou členitě a asymetricky řešené. I díky tomu bude v budovách možno využít velký počet metropolitních bytů s lodžiemi, balkony, či prostornými zákoutími. Přízemní byty budou mít svou vlastní zahrádku. Přejete si prostorný byt, kde budete mít dostatek soukromí? Lokalita Na Vackově se může stát i vaší novou adresou.

Horní Žižkov se již brzy změní v nepoznání! I vy se můžete stát součástí této vítané proměny. Jak velký byt si přejete?

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..