I pes potřebuje své místo

V každém bytě jsou prostory společné pro všechny členy domácnosti a potom zvláštní místa, která slouží pouze jednomu jejímu členu. Kuchyň a koupelnu máme společné, ale každý spíme ve své posteli. I v obývacím pokoji máme svá oblíbená místa, kde trávíme čas s knihou, časopisem nebo při sledování televize. A výjimkou by neměl být ani náš čtyřnohý miláček.

V některých domácnostech bývá běžně zvykem, že pes sdílí gauč nebo křeslo společně se svým pánem. Bytové textilie nejsou však stavěny na takovou zátěž, jakou představují psí drápky. Častá výměna sedačky nebo koberců nepotěší nikoho. Právě proto byly vymyšleny lehátka pro psa.

Tak jako my lidé máme své oblíbené místo v bytě, kde rádi sedíme a odpočíváme, taky náš pejsek chce mít svůj koutek jen pro sebe. Neustále si měnit křeslo se svým majitelem ho také nemusí bavit. No když dáte vašemu pejskovi jeho vlastní pelíšek pro psa, do kterého mu nikdo nepoleze, získá tím své útočiště, prostor pro dřímání a lenošení, místo, kde se vždy může utáhnout s jistotou, že ho odtud nikdo nevyžene. Navíc jsou tyto lehátka vyráběny z odolných materiálů, takže dlouho vydrží a potahy se dají prát v automatické pračce.

štěne v křesle

Pro každou velikost psa existuje správná velikost jeho pelíšku. Aby se v něm necítil jako ztracený, ale ani utlačovaný nedostatkem prostoru. A totéž platí i v případě častého transportu psa. Ne vždy se dá pes naložit do kufru kombíka. Občas se hodí i taška na psa, v níž svého miláčka odneseme ke zvěrolékaři či na návštěvu. Díky tašce může být náš pejsek stále s námi, či spíše my můžeme být stále se svým pejskem.

pelech pro psa

Když má každý člen domácnosti v bytě své stálé místo, své útočiště a prostor pro odpočinek, všichni jsou spokojeni. Pokud považujete za člena domácnosti i své psy, dopřejte jim stejný pocit a soukromí, na jaké si děláte nárok vy sami. Získáte vy i váš pejsek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..