Efektivní skladování v paneláku

Úložných prostorů není v bytovce nikdy dost. A to nejen pro sezónní oblečení a obuv. Své o tom vědí zejména domácí kutilové a lidé, kteří mají několik hobby. Naštěstí byty mají kromě kuchyně, koupelny a pokojů i prostory pro skladování momentálně nepoužívaných předmětů. Kromě skříní v chodbě či hale nezřídka jsou to zvláštní komory nebo spíže a často i sklepy v suterénu nebo společné prostory blízko vchodu do domu. Jak je efektivně zařídit tak, aby co nejlépe sloužily svému účelu?

Zkušené hospodyňky a ostřílení kutilové vědí, že klíčem k efektivnosti je nejen dostatečná plocha skladovacích prostor, ale jejich využití do výšky. Tím nemáme na mysli nacpání sklepa až po strop, ale vhodné rozložení polic v regálech tak, abychom bezpečně uložili všechny věci, ale neskladovali zbytečný vzduch.

Časté využití nepoužívané šatní skříně nebo staré kuchyňské linky ve sklepě je možná levným řešením, ale ne nejlepším. Její nákup nás prakticky nestojí nic, ale její používání se může velmi prodražit. Právě tím, že často je rozestup polic velmi velký, že zabírá více místa, než je nutné a umožňuje uložit mnohem méně věcí, než sofistikované řešení. Platíme za sklep, do kterého se vejde méně věcí nebo si musíme pronajmout další místnost nebo garáž, abychom uložili vše potřebné.

sklad

Regály do sklepa nebo spíže, které si navrhneme podle velikosti prostoru a skladovaných předmětů, dovolí uložit přehledně mnohem více věcí a do posledního puntíku využít místo, které máme k dispozici. Ověřené řešení skladování z průmyslu a obchodu se vyplatí využívat i v domácnosti. Celkem tak můžete uložit například sezónní pneumatiky pro váš automobil i dětské hračky na léto a sportovní výbavu pro celou rodinu.

Kovové regály a police mají vysokou životnost a při stahování je snadno rozložíte na stojany a police a přemístíte na nové místo. Kdykoliv dokoupíte další sekci a zvýšíte tak skladovací kapacitu vašich úložných prostorů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..