Čištění koberců Praha 4: Moderním postupem ke kobercům svítícím novotou

Používáte při čistění koberců obyčejný vysavač a máte pocit, že je to málo? Že se sice trochu prachu z povrchu odstraní, ale v hloubce ještě leccos zůstane? Zdá se vám, že domácí vysávání luxem má k dokonalosti daleko? Potom nastal čas oslovit profesionály na čistění koberců Praha 4, kteří vám půjčí výkonné a moderní stroje.

Na jedno zapůjčení vyčistíte byt 2+1

Půjčovna strojů na čištění koberců Praha 4 vám nabídne stroje značky Kärcher, které jsou ve svém oboru naprostou špičkou. Jde o profesionální vysavače určené na mokré čistění koberců a čalounění. Můžete s nimi čistit nejenom koberce, ale také matrace a různé typy čalounění nebo dokonce autopotahy. Při zápůjčce vás zaměstnanci půjčovny proškolí, jak stroj správně obsluhovat a jaké podmínky a postup je nutné dodržet, aby výsledek čistění byl co nejlepší. Nemusíte se tedy v žádném případě bát, že byste si se strojem nevěděli rady, a že výsledek ani po velkém pracovním úsilí třeba nebude odpovídat vašim představám. Navíc k zapůjčenému stroji dostanete i široký nástavec na čistění koberců a úzký nástavec a čistění čalounění a nebude vás to stát ani korunu navíc. Součástí je i dodávka deseti dávek čisticího prostředku Kärcher, což bohatě stačí například k vyčistění koberců a čalouněných sedaček v bytě 2+1. Na zapůjčení stroje nemusíte navíc skládat žádnou hotovostní kauci.

Jsme tu pro vás i o víkendu

Pokud vás nabídka čistění koberců Praha 4 a zapůjčení profesionálního čisticího stroje zaujala, můžete našich služeb využít každý všední den i o víkendech, a to od 8.00 do 20.00 hodin. Ceny zapůjčení strojů na 24, 48 hodin nebo na celý víkend jsou velmi příznivé. Sami zjistíte, jak velký přínos pro vaši domácnost nebo kancelář bude znamenat použití stroje Kärcher. Stanete-li se navíc stálým klientem půjčovny čisticích strojů nebo patříte-li mezi seniory nebo skupinu lidí se ZTP, můžete využít 10% slev z našich služeb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..