Nohy v teple

Čísla na digitálních teploměrech den ode dne klesají níž a níž a oznamují neklamně končící léto. A i když ještě sem tam svítí sluníčko, teplo už dávno není a zejména ráno a navečer, tedy v době kdy jdeme do práce nebo ze zaměstnání, nám v našich letních botách, které se stále zdráháme odložit, může být na nohy zima.

A tak nadcházející podzim může pro vás být důvodem nejen praktickým k výměně bot, ale současně to může být i důvod na koupi nových módních bot. Ovšem pro obyvatele vesnic nebo malých měst se může výběr v jejich prodejnách jevit jako nedostačující anebo nemusí mít jejich velikost vždy k dispozici. Lepší, než objíždět sousední města a jejich prodejny a pálit zbytečné benzín, je navštívit dobře vybavenou prodejnu internetovou.

Jednou z takových možností je internetový eshop SvětBot.cz se širokým výběrem bot na skladě a jejich následným odeslaním do 24 hodin od objednání. V případě, že se vám nebudou koupené boty líbit anebo vám nebudou dobře sedět, máte možnost využít službu výměnu zboží nebo vrácení zboží do 30 dnů od koupě. A to vše úplně zdarma, dokonce i poštovné u výměny platí shop! No řekněte, nevyplatí se za takových podmínek si prohlídnout nabídku eshopu?

5640 V nové kolekci podzim/zima 2013 stojí za zmínku dámské kotníkové boty aby vám bylo i v podzimních sychravých dnech na nohy teploučko. Když je vám teplo od nohou, neprochladne ani vše tělo. Jistě si vyberete mezi botami do města nebo sportovními.

Ale i mezi zimními botami pro pány si vyberete v široké škále vycházkové obuvi, sportovní obuvi nebo botami do zimních sněhem zavátých procházek v přírodě.

Při běžném nošení a dobré péči vydrží boty několik sezón a spíše vyjdou z módy, než by jste je vynosili. Daleko horší je to u dětské obuvi, protože dětem musíme kupovat boty nejen podle ročního období, ale i podle aktuální velikosti nohy. A pokud musíte často kupovat boty, ze kterých vaše ratolesti vyrostli, určitě uvítáte široký sortiment, mnoho velikostí a rychlost nákupu z eshopu bez nutnosti cestovat. A přitom u nákupu nad tisíc korun ani neplatíte poštovné.

5934 Změnu ročního období využijte na „generační“ výměnu obsahu svého botníku. Nejen, že vaše nohy budou v teple a vás neohrozí podzimní chřipky a nachlazení, ale v nových botách budou i dobře vypadat. Nová kolekce podzim/zima 2013 z eshopu SvětBot.cz na vás čeká jeden klik od tohoto článku. Stačí si vybrat, objednat a do 24 hodin jsou vaše nové podzimní boty na vašich nohách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..