Na čerstvém vzduchu chutná lépe

Všimli jste si, jak roste obliba oslav a společenských setkání pod širým nebem? Pokud pořádáte narozeninovou párty, setkání spolužáků nebo jen obyčejné posezení s přáteli, měli byste popřemýšlet, zda ho neudělat venku. Ve vlastní zahradě nebo i u někoho z vašich dobrých známých. Protože pokud je pěkné počasí, venku chutná i tráví mnohem lépe.

Na dobrý průběh akce pod širým nebem nepotřebujete žádné nákladné terasy nebo altánky. Stačí, když využijete dostupné párty stany.

Největší starostí organizátora setkání venku je samozřejmě počasí. Proto je dobré sledovat předpověď počasí a akci načasovat podle ní. V každém případě ale dobrý zahradní párty stan ochrání jídlo a nápoje i účastníků oslavy před silným sluncem a také před větrem. Stačí nainstalovat na párty stan jednu či dvě boční stěny. A kdyby i přišla nečekaná letní přeháňka, pod střechou stanu ji přečkáte i bez toho, že byste museli přerušovat dobře rozjetou oslavu.

Velkou výhodou společenského setkání v zahradě je téměř neomezený prostor. Nikdo se nemusí tisknout, židle nemusí být natěsnané, když přijde více hostů, než jste předpokládali. A na čerstvém vzduchu i žaludek lépe tráví podávané dobroty.

Skládací zahradní altány šetří místo

Po skončení oslavy a uklizení použitého nádobí snadno zahradní altán poskládáte a uložíte ve svém domě. Nezabírá tak v zahradě trvale místo, které můžete využít i na hry dětí. Ale i dospělí si občas zahrají volejbal či zakopou do míče. Zahradním párty stanem také v létě dokážete vylepšit svou dovolenou v kempu nebo v penzionu. Rozšíříte si tak svůj životní prostor, připravíte skvělé jídla na přenosném grilu a odpočinete si po náročném dni a přitom jste stále na čerstvém vzduchu. Párty stany jsou zkrátka univerzálním vybavením pro aktivní lidi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..