Klimatizace do bytů

Když je člověk zdravý a chodí každý den do práce, neuvědomuje si, jak horko může být v panelákovém bytě během dne. V kanceláři funguje klimatizace a po návratu domů už slunce nepálí tak silně, že by se nedalo vyvětrat a pustit dovnitř chladný čerstvý vzduch. Jiná situace nastane, pokud uprostřed léta zůstanete doma pro nemoc či úraz. Horko vám na pohodě nepřidá. Řešení je přitom docela jednoduché.

Nemyslíme tím otevřít ledničku. Možná chlazený nápoj na chvíli ovlaží vaše horkem unavené tělo, ale pak na vás opět dolehne dusno. Ani zatáhnout žaluzie nepomáhá tak, abychom se cítili příjemně. Do bytu sice nesvítí přímé sluneční světlo, ale horké paprsky přes sklo i tak byt přehřívají. A i když se několikrát denně osprchujete, stále zůstáváte v bytě, který je ohříván k nevydržení.

Jediné účinné řešení nabízí klimatizace. Ochlazuje vzduch uvnitř bytu a nabízí příjemné prostředí pro trávení času doma. Když nemáte možnost narychlo koupit a nechat nainstalovat stacionární klimatizaci, řešením jsou mobilní klimatizace. Ihned po zakoupení ji doma zprovozníte a užíváte si příjemného chladu.

Mobilní klimatizace disponují většinou nižším výkonem, ale bez problémů vytvoří příjemné prostředí v jedné či dvou místnostech vašeho bytu. Pohodlně je po bytě přesunete na kolečkách na místo, které vám vyhovuje. A když pomine potřeba trvalé přítomnosti v bytě, mobilní klimatizaci snadno převezete na jiné místo, například chatu nebo do domku na venkově. Nevyžadují žádnou odbornou montáž, žádné stavební úpravy a proto se hodí pro občasné použití nebo na přesuny po různých objektech.

Věděli jste, že regeneraci těla například po úrazu nebo velkém sportovním výkonu napomáhá nižší teplota okolního vzduchu? Například autobusy pro profesionální cyklisty jsou vybaveny výkonnou klimatizací, aby se těla závodníků začaly rychleji regenerovat již během přesunu z cíle etapy do hotelu, kde jsou ubytováni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..