Čas na rekonstrukci koupelny

Nadcházející léto je vhodným obdobím, kdy byste se měli pustit do rekonstrukce bytového jádra ve svém bytě. Hovoří pro to hned několik důvodů. Jedním z nich je možnost pracovat v bytě v době, kdy sousedé budou trávit svou dovolenou mimo domova a tedy je nebude obtěžovat hluk staveních dělníků u vás doma. A tím druhým to, že když odpojíte elektřinu v kuchyni a koupelně, tak dlouhé dny umožní pracovat do pozdních hodin.

Klasická umakartová jádra dosluhují i navzdory kosmetickým úpravám, kterými prošli. Nezbývá, než se pustit do rekonstrukce bytového jádra pořádně, tedy odstranit umakart, umyvadlo i vanu, kuchyňskou linku i dřez a vyzdít vše nanovo. Tato zásadní úprava dovolí i mírně pozměnit umístnění příčky mezi koupelnou a kuchyní ve prospěch prostoru, který preferujete.

Mnoho majitelů bytů se pouští do rekonstrukce koupelny proto, aby nahradili starou vanu a smaltované trojúhelníkové umyvadlo například vanou rohovou. Kdo se nerad koupe a dává přednost sprchovému koutu, tomu zbude víc místa pro kuchyň. V ní vedle myčky nádobí často najde své místo i automatická pračka a rozměrný kuchyňský stul, u kterého se schází celá rodina.

jadra_vizualiazce

Předělání staré koupelny v novou může trvat několik týdnů. Nejde jen o odstranění starého jádra a rozvodů a postavení zděných příček. Udělat se musí i nový rozvod teplé a studené vody, plynu pro sporák a taky elektřina. Aby vše bez problémů prošlo povinnými zkouškami před uvedením do provozu, neváhejte oslovit specializovanou firmu a nechte si navrhnout nové jádro i koupelnu odborníky. Výhodou bude pro vás použití vhodných a moderních materiálů a zkrácení doby rekonstrukce bytového jádra na co nejkratší dobu. A taky odpadnou starosti, co se stavebním odpadem. Pak můžete v klidu odejet i na svou dovolenou. Pokud se vám bude z nového bytu ovšem chtít odjíždět.Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..