Toaletní stolek pro každou ženu

Zařizování bytu je společným úkolem obou manželů. Celá rodina využívá kuchyňský nábytek, sedací soupravu i vybavení obývacího pokoje. Oba partneři spolu používají nejen postel, ale i prádelník. No přece v celém bytě existuje jeden kus nábytku, který je „výhradním územím“ ženy. Bývá většinou umístěn v ložnici a skrývá všechna tajemství paní domu.

Ložnice samotná bývá v mnoha rodinách tajemným místem, kde kromě manželů nemá nikdo přístup a i děti jen na zaklepání a v přítomnosti rodičů. Je jen dobré, když tu rodiče mohou mít své nikým nerušené soukromí a to i sami. Pro ženy je důležité, aby měli své místo, kde se mohou před odchodem z domu upravit a nalíčit a samozřejmě před večerem i očistit po namáhavém dni.

Častým místem pro tuto činnost bývá koupelna. Ta však poskytuje minimum prostoru pro všechny nezbytnosti a také minimum soukromí, zvláště pokud má rodina více dětí. Dalším možným řešením je mít velké zrcadlo a poličku s kosmetikou na chodbě. Stále je to však jen provizorium a je vhodné spíše pro návštěvy, aby si před odchodem od nás zkontrolovali svršky a správné nasazení klobouku, než na každodenní úpravu zevnějšku paní domu.

Toaletní stolek nedaleko postele a šatníku je jediným správným řešením soukromého koutku ženy v panelákovém bytě. Je to nejen zrcadlo pro kontrolu zevnějšku, ale i šuplíky na uložení přípravků na nalíčení pro každou denní i večerní dobu a stejně tak obsahuje i odličovací přípravky.

Muži si pod pojmem „kosmetika“ představí deodorant, parfém a krém na ruce. Ale ženské toaletní stolky toho obsahují mnohem více. Však jen samotných krémů kolik existuje: denní krém, noční krém, oční krém, krém na ruce, krém na pokožku … To vše potřebují mít přehledně uloženo a vždy po ruce.

Pokud tedy zvažujete svoji polovičku příjemně překvapit, potěšte ji novým toaletním stolkem. To je dárek, který žádná žena neodmítne a který bude ráda používat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..