Správná podlaha do každé místnosti

Zařizujete svůj nový holobyt nebo vás čeká rekonstrukce staršího bytu? Důležitým prvkem bytu jsou podlahy. Mají svou roli nejen v estetické stránce bytu, ale neméně důležitá je jejich funkčnost. Proto i výběr podlahy musíme realizovat ze dvou úhlů pohledu. Aby se typ podlahy hodil do konkrétní místnosti a aby její vzhled ladil s ostatním vybavením místnosti a byl součástí našeho stylu.

Vzhledem k relativní lehkosti montáže a dostupnosti široké škály vzorů jsou mezi lidmi oblíbené laminátové podlahy. Vyrábějí se pro obytné místnosti i obchodní a kancelářské prostory s vyšší provozní zátěží. Pokud uvažujete laminátovou podlahu položit do vstupní haly, určitě zvolte právě tuto verzi. Do ložnice nebo obývacího pokoje se montují druhy určené pro nižší zátěž, ale když nechodíte po bytě v botách, ve kterých jste chodili venku, můžete touto volbou výrazně ušetřit.

Méně vhodný je tento typ podlahy do kuchyně, kde hrozí její znečištění vodou včetně horké a jinými potravinami při přípravě jídel. Nezbytnost častého a a jednoduchého očištění vyžaduje jiný typ podlahové krytiny. Oblíbené jsou proto dlažby a komu vadí jejich studený dotek, tak vybírá mezi vinylovými podlahami. Na první pohled mohou připomínat starý gumolit, ale jsou z úplně jiných surovin a na výběr máte z mnoha vzorů, včetně těch, které imitují dřevěnou podlahu.

mokradlazba

Pokud jste propadli kouzlu dřevěných podlah ale odmítáte jejich imitace, kvalitní parkety z pravého dřeva vám přinesou radost. Obzvláště vhodné sudo obývacích pokojů, ale mnozí lidé je používají rovněž v ložnicích. Při správné péči, která zahrnuje nejen lakování, ale i občasné ošetření povrchu a přeleštění, se vám odvděčí nejen trvalou krásou, ale i dlouhou životností.

Vhodně vybraný druh podlahové krytiny sníží vaše nároky na její údržbu a učiní váš pobyt doma příjemným. Podlaha spolu s nábytkem dodá každé místnosti její osobitého ducha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Jeden komentář ke Správná podlaha do každé místnosti

  • Čas na své koníčky – Naše hobby  napsal:

    […] a zábavy, kterou pes vnáší do bytu, jsou to i zvýšené nároky na udržování nábytku a podlah v čistotě. Hodně pro zjednodušení úklidu bytu můžeme udělat správným výběrem typu […]

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..