Zahrajte se s míčem i na sídlišti

Možná si z minulosti pamatujete, jak na téměř každém panelákovém sídlišti bylo malé hřiště. V podstatě vyasfaltovaná plocha, vybavená dvěma brankami. Děti z okolních domů si zde mohli zahrát fotbal nebo jinou míčovou hru, byli blízko domova, pod dozorem rodičů a při sportu uvolnili přebytečnou energii. Je možné takto sportovat i dnes?

Na tyto fotbalové branky se podepsal zub času a vandalové. Odnímací sítě skončily kdoví kde a zůstala jen samotná plocha. Nikomu se nechce investovat čas a prostředky do konstrukce, kterou by opět mohl někdo zničit a tak děti tráví čas u počítačů a smartphonů, jejich fyzická kondice jde do ztracena.

Pokud se ale nechcete smířit s tímto stavem a chcete pro mládež nebo pro sebe opět zprovoznit podobné sportoviště, máme pro vás řešení. Jsou jím přenosné fotbalové branky, které snadno přenesete do nevyužívané prádelny v bytovce vždy, když dohrajete přátelský match. Asfaltové plochy na sídlištích většinou zůstaly, stačí tedy na její koncích postavit branky a sídlištní turnaj může začít!

sit

Lehké a přenosné házenkářské branky, které jsou svou velikostí vhodné i jako fotbalové branky pro sídlištní sportoviště, jsou určeny nejen pro sportovní kluby, ale i širokou veřejnost. Postavíte je nejen na staré hřiště, ale na kteroukoli travnatou plochu ve městě. Nebo je převezete na víkend do parku či k rybníku. Bez strachu o jejich poškození lidmi, kterým sport nic neříká, si dopřejete sportovní vyžití pro sebe a své přátele, utužíte nejen tělo, ale i vztahy a smysluplně vyplníte volný čas svůj i svých dětí.

V opravdu pestrém sortimentu najdete sportovní branky různých velikostí dle sportu, kterému dáváte přednost. Doplníte je odraznými sítěmi, které na jedné straně zabrání poškození nedaleko stojících aut, ale současně umožňují trénink „na jednu bránu“ i bez brankáře. Nemají vaši přátelé právě čas? Zakopejte si sám nebo ve dvojici. Čím častěji budete venku na hřišti, tím spíše se k vám přidají další spolubydlící ze sídliště. Opět se tak naše sídliště stanou sportovními středisky. I díky přenosným fotbalovým brankám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..