Vysavač nejen na popel

Vysávání patří jednoznačně k nejméně oblíbeným domácím pracím v rodině. Lidí, kteří vysávají rádi, je opravdu jen malé procento. Abychom si tuto práci co nejvíce usnadnili, kupujeme si co nejdokonalejší a co nejkrásnější vysavače. Ale kromě koberců a podlah v domácnosti občas potřebujeme vysát auto nebo domácí dílnu či garáž. A vzít tam náš domácí vysavač, to by nám naše lepší polovička asi nedopustila. Jak to vyřešit elegantně a levně?

Většina domácností na to využívá již starší vysavač, vyřazen z úklidové služby v bytě, ale dost dobrý na to, aby byl vyhozen. Ještě může pár let sloužit na chatě nebo víkendové chalupě či v garáži. Nevýhodou je stálá potřeba nákupu sáčků na prach, pokud nemáte opravdu starý vysavač s textilním sáčkem, které v dílně vyklepete.

Nebo si kupte levný vysavač na popel, který mají v každé hobby prodejně. Jeho primárním účelem je odstranění popela a zbytků uhlíků z grilu nebo krbu. A k tomu je přizpůsobena i jeho konstrukce.

vysavač popela

Hadicí projdou i velké kusy, nemá papírový sáček, který by se roztrhl a když ho sem-tam odřete o starou skříň v dílně, nic se nestane ani vysavači ani manželce. Kromě vysávání prachu se hodí i na úklid spadané omítky, pilin, zbytků dřeva i drobných kovových odřezků ze šroubů nebo hřebíků. Vysátý odpad se hromadí na dně plechového kbelíku, který stačí vysypat jednou za čas a při tom vyčistit filtr od prachu.

Kromě vysávání popela nebo hrubých nečistot je vysavač popela vhodný i jako odsávač prachu či pilin k ručním strojům na opracování dřeva. Elektrické ruční hoblíky, pily a brusky jsou vybaveny nástavci a otvory pro připojení odsávaček a vysavač popela je vhodný i na takové využití.

Pokud si zařizujete svou domácí dílnu, vysavače popela, původně určené majitelům krbů v rodinných domech, se stanou levným a univerzálním pomocníkem, který vám pomůže udržet v dílně pořádek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..