Vybavujeme předsíň od základu

Zařídit předsíň může být čas od času tím nejsložitějším úkolem vůbec. Předsíň totiž bývá místnost, kterou vidíte po příchodu jako první. Jinými slovy se zároveň jedná o místnost, která by ve vás měla probudit příjemnou atmosféru a skvělou náladu. Zvášť ve chvíli, kdy se necítíte úplně nejlépe, protože přicházíte z práce, kde jsou na vás vedeny náročné požadavky. Domov je místem bezpečí a klidu. Pokud tohoto cíle chcete dosáhnout, pak musíte začít u předsíně. Teprve poté můžete mluvit o tom, že je váš byt nebo rodinný dům udělán podle vás.

Jak by měla vypadat předsíň?

Jestliže je vaše předsíň momentálně nevybavená, máte na půl vyhráno. V opačném případě je potřeba vše odtáhnout do jiné místnosti. Předsíň by měla být v této fázi prázdná. Lépe se vám bude začínat. Vždy je důležité začít prázdnou místnosti, a to z toho důvodu, že je dobré nejprve zvolit vhodné barvy. Vymalování chodby není náročný proces, vzhledem k tomu, jak je tato místnost malá. Jaká barva je pro předsíň ideální? Co takhle sáhnout po klasice, mezi kterou patří například bílá barva? Dostatečné množství světla je základem předsíně.

Vybrat můžete pochopitelně i jiné barvy. Držte se však jemných odstínů a barev. V žádném případě nevolte pro předsíň tmavé barvy. Následně byste si museli rozsvítit i během dne. Mimo jiné ve tmě by mohl nastat nemalý problém s nedostatkem světla. Předsíň by ve vás měla vyvolat pocit radosti a skvělou atmosféru. U světlých místnosti je dosáhnutí výše uvedeného cíle mnohem snazší. Po vymalování se přesouváme ke koupi nábytku a potřebného vybavení. Napadá vás, co by na chodbě nemělo chybět? Poku ne, pojďme se na to společně podívat.

Koupě nábytku a vybavení

Předsíň by měla být zařízená jednoduše. V první řadě není špatné se podívat na nějakou pěknou komodu. Opravdu postačí jen jedna komoda, popřípadě skříňka. Zkuste veškeré vybavení sladit v jeden design. Máte-li komodu koupenou, poté se podívejte po botníku. Botník by rovněž neměl v předsíňi chybět. Předsíň bývá úzká místnost. Komodu a botník tak můžete umístit vedle sebe na jednu stranu místnosti. Zkuste vybavení sladit jednou barvou nebo designem. Myslíte si, že je to vše? Jste na omylu. Tím ještě nekončíme.

Nyní je na řadu zrcadlo. I to je velice důležitá součást předsíně. Pokud si chcete ušetřit práci, pořiďte si botník rovnou i se zrcadlem a háčky na bundy a mikiny. Chcete-li si ale vše udělat podle sebe, dají se veškeré věci koupit zvlášť. Tím jsme vám prozradili poslední věc. Tou jsou háčky na bundy a mikiny. Pořiďte je taktéž v jednom designu neboli stylu. Tyto háčky lze umístit k botníku. Bude to vypadat, jako by šlo o jeden díl. Kromě toho nebudete mít háčky na jiné straně než například botník nebo komodu. V předsíňi by se v neposlední řadě mělo nacházet i kvalitní osvětlení. Jak jsme již sdělili v předchozích odstavcích, dostatečné množství světla je základem úspěchu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..