Účinné čištění mokrou metodou

Věnujete svým kobercům důslednou a pravidelnou péči, ale přesto neste stále schopni dosáhnout jejich dokonalé čistoty kvůli silně usazenému prachu a dalším nečistotám, které lze jen těžko odstranit ze struktury koberce? Pak doplňte pravidelné vysávání a další běžnou údržbu o profesionální hloubkové čištění koberců mokrou metodou. Tento osvědčený postup díky své intenzitě odstraní veškeré nečistoty, které jsou v koberci usazené a neustále Vám dělají vrásky. Při hloubkovém čištění mokrou metodou je do kobercových vláken vháněn pod tlakem účinný a šetrný čisticí prostředek, který na sebe Váže všechny nečistoty po celé délce vlákna a následně je směs čistící látky a nečistot výkonně odsána. Koberce získají původní pestrost barev a příjemně provoní Vaše místnosti. Tato čisticí metoda je velmi účinná a zároveň šetrná k ošetřovanému materiálu, protože při ní nedochází k mechanickému poškození kobercových vlasů.


koberec

Povolejte na hloubkové čištění profesionály

Společnosti Čištění koberců Praha a Čištění koberců Plzeň poskytuje prvotřídní čisticí služby, které zajistí dokonalou čistotu Vašich koberců i veškerého čalounění a pokud máte zájem nechat si umýt od profesionálů okna, pak jsou Vám pracovníci firmy k službám i pro tyto práce. Prvotřídní čistící chemie a profesionální stroje, kterými firma disponuje, zajistí požadovanou čistotu Vašich materiálů a hravě si poradí i s usazenými skvrnami, jejichž odstranění by bylo jinak velice obtížné. Čištění koberců Praha provádí čištění koberců a čalounění přímo v domácnostech klientů a při zakázkách v rámci Prahy si neúčtuje žádné náklady na dopravu. Firma má náležité vybavení pro čištění koberců s délkou vlasu do 4 cm. U delších kobercových vláken nastává potíž s řádným doschnutím a není tedy doporučeno, nechat si takové koberce čistit doma. Koberce s dlouhým vlasem si vyžadují doschnutí v příhodných podmínkách, které zajistí vyvěšení v průvanu či následné profukování vzduchovým proudem.Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..