Tipy na zápach z cigaret aneb jak se ho zbavit

Pronajímáte byt nájemníkům a po čase zjistíte, že vám v něm lidé kouří? Ať už samotní nájemníci nebo jejich návštěva? Smrad se nedá vydržet? Kromě toho byt pronajímáte vybavený a máte strach z toho, že se smradu jen tak nezbavíte? Nezoufejte, existuje několik možností, jak se nepříjemného zápachu zbavit během pár dnů. Počítejte však s tím, že se tento proces neobejde bez menších investic. Na druhou stranu se jedná o přírodní řešení, jež zakoupíte prakticky v jakémkoliv obchodě. Pojďte s námi nakouknout na zajímavé tipy.

Tipy pro zbavení zápachu z cigaret

Úplně prvním tipem je větrání. Pochopitelně nemyslíme pětiminutové větrání, které provádíte každé ráno. Tady musíte začít větrat mnohem častěji. Každá minuta větrání navíc hraje zásadní roli. Větrání patří mezi prvotní a zároveň nejlevnější tipy. Nestojí vás totiž ani korunu. Přitom vám může pomoct zbavit se alespoň toho největšího smradu. Jak se říká, čerstvý vzduch vyžene hrubý smrad. Nemyslete si ale, že tím to končí. Smrad se z cigaret udržuje téměř všude, a tak je potřeba s tímto procesem začít bojovat. Na druhou stranu nemusíte zoufat, vše má své řešení.

Zaměřte se na kvalitní a voňavá kávová zrnka. Kávová zrnka na sebe přitahují veškerý smrad a doporučují se právě v těchto případech, kdy se jedná o smrad z cigaret. Jak udělat z kávových zrn přírodní přitahovač smradu z cigaret? Vezměte si sáček a do něho nasypejte kávová zrna. Je dobré udělat několik sáčků a následně je rozmístit po bytě. Kávová zrna se opět alespoň z částí postarají o vycucávaní zápachu z cigaret. Opět tím ale zdaleka nekončíme. Čeká vás dlouhý proces, jež vám zabere nemalé množství času. Jak lze s tímto problémem dále bojovat?

Bojujte se zápachem z cigaret

Vše je to téměř o přírodních surovinách. Další skvělou surovinou jsou citrusy. Jak jistě víte, citrusy patří mezi velice krásné vůně, které mnohdy nechybí ani na Vánoce. Proč citrusy nevyužívat také v boji proti zápachu z cigaret. Citrusy je možné rovněž nasypat do sáčku a rozmístit po bytě nebo je volně položit. V tom mají citrusy obrovskou výhodu. Pokud chcete jejich krásnou vůni nechat pracovat na 100 %, pak je ideální volbou nechat je volně, bez sáčku či jiného materiálu, který by minimalizoval celkový proces. Nyní se podíváme na poslední tip, který taktéž pomáhá proti zápachu z cigaret.

Tímto tipem je jedlá soda. Jedlou sodu je potřeba nasypat na menší talířek a poté jej umístit například do ledničky, na ledničku a v neposlední řadě také na koberce. Vezměte si tedy několik talířků a snažte se je rozmístit tak, aby výše uvedené věci byli pokryty. Jedlá soda patří mezi silné společníky, co se týče boje proti zápachu z cigaret. Vyzkoušejte všechny uvedené tipy a uvidíte, že během pár dnů neucitíte žádný zápach z cigaret, který by vám byl nepříjemný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..