Stolek bytové dílničky

Současné bytové domy jsou dobře uzpůsobeny jednomu cíli: poskytnout bydlení jednotlivci nebo celé rodině. Horší je to tehdy, když obyvatelé bytu mají kromě touhy pracovat a po práci odpočívat i jiné zájmy. S výjimkou hraní karet, šachů nebo čtení knih pro jiné koníčky běžný byt prostor neposkytuje. Není zde možnost hobby provádět ani ukládat sportovní či technické vybavení. Jak to vyřešit?

Na jedné straně manželky zbožňují domácí kutily, kteří si hravě poradí s drobnými opravami v domácnosti. Ne jen lehce vymění žárovku, opraví zavěšení dvířek kuchyňské linky, ale dokonce vlastníma rukama dokáží vyrobit například poličku na květiny. K tomu ale kromě materiálu a nářadí potřebují i pracovní místo.

Skládací pracovní stolek do domácí dílničky se dá koupit ve specializovaných hobby prodejnách. Jeho výhodou je nejen nízká cena, ale i univerzálnost použití.

Jednoduchým mechanismem se dají polovičky pracovní desky oddalovat nebo přibližovat. Tím se nejen zvětšuje pracovní plocha, ale dá se tento mechanismus využít k uchycení dřevěné desky nebo kovové konzoly. Buď přímo mezi dřevěné desky nebo pomocí plastových svěrákových nástavců. Pak je už jednoduché materiál řezat, brousit nebo vrtat.

A po skončení práce jednoduchým pohybem pracovní stůl Powerfix snadno složíte, aby nezabíral mnoho místa a uložíte ve skříňce v chodbě nebo sklepě.

Kovová konstrukce a dřevotřísková pracovní deska umožní panelákovým kutilům realizovat své hobby a provádět různé práce, kromě mlácení kladivem, protože na to tento stolek rozhodně stavěn není. Při vrtání, řezání nebo lakování nemusíte používat kuchyňský nábytek, nehrozí jeho poškození. A pokud potřebujete kutit mimo bytu, skládací pracovní stolek snadno odnesete do sklepa nebo odvezete autem na rodinnou chatku.

Nadále se tak můžete věnovat své oblíbené činnosti, aniž byste ničili domácí vybavení a tak i vaše polovička může mít z vaší záliby jen radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..